383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer X7i

  • Kód: NETL18716
  • ID produktu :1043
  • Bodů: 185,97
Náročné domácí využití, nosnost stroje 135 kg, vestavěné ventilátory, max. rychlost 20 km/h, barevný LCD displej, transportní kolečka, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Doporučujeme si nechat stroj odborně smontovat naším technikem, v objednávce použijte bonusový kód; montaz

55 790 Kč
registrovaní: 54 120 Kč

Záruka: 

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer X7i

NORDICTRACK Incline Trainer X7i je specifický běžecký trenažér určený do domácností pro pravidelný trénink jak pro začátečníky, tak i aktivní sportovce. Nabízí masivní rám s nosností do 135 kg, silný motor s trvalým výkonem 2,02 kW (2,75 HP) a především také prostornou běžeckou plochu s rozměry 55 x 152 cm. To vše zaručuje maximální komfort při běhání a jistotu dlouhodobé spokojenosti při pravidelném používání. Trenažér vyniká především svým elektronicky nastavitelným sklonem v rozsahu od - 3 % do 40 %, taková variabilita je dost výjimečná a nabízí tak možnost kvalitního běhání, sprintů do kopce či velmi "ostré" chůze.

Elektronicky nastavitelná rychlost je v rozmezí až do 20 km/h. Rychlost můžete spolu se sklonem nastavit přes klasická tlačítka na počítači, případně přes přednastavená tlačítka.

Počítač má multifunkční podsvícený LCD displej s držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou: rychlost běhu, čas, vzdálenost, spálené kalorie, sklon pásu a hodnotu tepové frekvence (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního BLUETOOTH pásu, který je součástí balení). 

U trenažérů značky NORDICTRACK můžete využívat placené tréninkové aplikace iFIT. Tuto aplikaci připojíte k vašemu trenažéru přes systém BLUETOOTH. Díky této aplikaci může váš trénink dostat zcela nový rozměr.

Díky aplikaci iFit budete mít trénink neustále pod kontrolou a své hodnoty můžete sdílet a porovnávat s vašimi přáteli nebo s nimi dokonce soutěžit. Aplikace iFit vám pomáhá i s pravidelností běhání a se správným pohybem díky tréninkům sestaveným od profesionálních trenérů. a zároveň vám rozšíří tréninkové možnosti přes tréninková videa nebo mapy. 

Stačí se tedy pouze zaregistrovat, přihlásit se na vašem trenažéru a začít běhat! S tréninkovou aplikací iFit budete pod vedením světových trenérů kdekoliv na planetě. Stanete se součástí komunity fitness, která vám pomůžete dosáhnout vašich cílů a spolu s interaktivními videi se den ode dne budete zlepšovat a přibližovat se tak k vašim vysněným cílům. Tablet není součástí dodávky stroje.

Jak používat tréninkovou aplikaci iFIT?

NORDICTRACK Incline Trainer X7i je vybaven kvalitním značkovým motorem s odhlučněním - systém "WhisperQuiet" (odhlučnění speciální dvouvrstvé běžecké kurty), s maximálním výkonem 4 HP. Trvalý výkon je 2,75 HP (2,02 kW)). 

Prostorná běžecká plocha o rozměru 55 x 152 cm má speciální odpružení "Reflex Cushioning", díky kterému je běh maximálně šetrný k vašim kloubům a poskytuje stabilní bezpečný došlap. Díky systému odpružení tak můžete pravidelně běhat náročné trasy každý den bez toho, aniž byste měli obavy o své zdraví.

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka: 

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze