Novoroční slevy

Eliptický trenažér TUNTURI Competence C20 R

ID: 17TCR20000

Domácí použití, nosnost 135 kg, setrvačník v zadní části, jednoduchý PC a displej napájený tužkovými bateriemi, transportní kolečka.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 30.3. slevu 1 000 Kč s kódem ZIMA1000 na tento produkt.

sleva 16 %

24 990 Kč
20 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 10 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál TUNTURI Competence C20 R
velikost souboru 6.86 MB

Eliptický trenažér TUNTURI Competence C20 R

Tunturi Competence C20 R je univerzální trenažér, který je určen jak pro začínající, tak i do sportu zapálené jedince. Svou ergonomii bude vyhovovat jak menším tak i vyšším postavam, také bude vhodnou rehabilitační pomůckou pro znovuzískání fyzické kondice. Díky tomuto trenažéru tak můžete efektivně a na maximum trénovat každý den ve své domácí posilovně. Magnetický odpor neboli brzdný systém má tichý chod a plynulou manuální regulaci s dostatečným rozsahem zátěže. Vyvážený setrvačníkový systém s hmotností 28 kg včetně ostatních spojených dílů, zaručuje stabilní a plynulý chod trenažéru. Délka kroku je univerzální, a to 42 cm, ideální pro váš přirozený pohyb. Nášlapy jsou protiskluzové a dostatečně rozměrné pro většinu lidi a lze je snadno upravit posunutím. Kloubní spoje a šlapací střed je osazen ložisky. Zajisti tak vašemu stroji dokonalou ergonomii a dlouhou životnost při pravidelném tréninku. Nosnost stroje je 135 kg. Využijte dnešní mimořádnou slevu 1500 Kč s kódem tunturi.

Orbitrek je univerzální trenažer pro celé tělo

Orbitrek Competence C20 R je vybaven jednoduchým počítačem s LCD displejem 5,5" a s napájením na tužkové baterie. Displej zobrazuje informace o vašem tréninku jako je čas tréninku, momentální rychlost, uběhnutá vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence, apod. Tepovou frekvenci lze měřit přes senzory na madlech tzv. "hand pulsy" nebo ještě lépe přes hrudní pás s přesností EKG, který sice není součástí dodávky stroje, ale je k zakoupení na našem e-shopu. Počítač nabízí několik tréninkových režimů, které vám pomůžou zaměřit se na konkrétní fitness cíle, jako je hubnutí nebo vybudování lepší kondice. Režim Bodyfat, při kterém můžete sledovat změny svého těla k lepšímu nebo Recovery režim pro určení vaši aktuální kondice - dopomůže k ještě lepším výsledkům budoucích tréninků. A v manuálním režimu můžete mít trénink zcela pod svou kontrolou.

Jednoduchý displej a přednastavěné režimy pro váš trénink

Crossový trenažér je vybaven praktickým držákem na flašku pro dodržování pitného režimu, vyrovnávači podlahových nerovnosti a transportními kolečky, které zajistí snadnou manipulaci se strojem. Přepravní kolečka nalezneme v přední části stroje. Stabilitu a maximální zatížení zajistí vyrovnávače nerovností podlahy.

Kompletní nabídku crossových trenažérů najdete v kategorii Eliptické trenažéry. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 10 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze