383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Posilovací věž HAMMER California XP

  • Kód: 9067
  • ID produktu :27
  • Bodů: 58,30
Domácí využití, nosnost věže 120 kg, hmotnost věže 111 kg, rozměr po složení: 189 x 111 x 201 cm. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

17 490 Kč
registrovaní: 16 965 Kč

Záruka:

  • 2 roky

Posilovací věž HAMMER California XP

S multifunkční věží HAMMER CALIFORNIA XP máte perfektně vybavené soukromé domácí fitness. Posilovací věž nabízí širokou škálu cviků, kde procvičíte celé tělo. Procvičíte jak horní polovinu těla, tak nohy díky adaptéru předkopávání a zakopávání

Hlavní předností modelu California XP je možnost přenastavení kladkového systému na dvojnásobnou hodnotu v tahu, řada tréninkových stanovišť na procvičení celého těla a kotouče, které jsou součástí výbavy. Nosnost konstrukce je 120 kg.

Model HAMMER CALIFRONIA XP je tréninková věž do domácího prostředí ideální pro celou rodinu. Procvičíte prakticky všechny základní svalové partie s minimálními nároky na prostor!

Součástí věže je adaptér na posílení stehen. Adaptér disponuje přirozenou ergonomií pohybu a kvalitním polstrováním pro větší pohodlí při cvičení. Další nastavitelný adaptér můžete využívat pro cvičení klasických tlaků na prsní svaly, případně na rozpažování pro lepší separaci prsních svalů.

Díky přirozené ergonomii a protiskluzovým úchytům budete mít maximální komfrot při cvičení a můžete se tak plně soustředit na techniku konkrétního cviku.

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Rozměry: 189 cm x 111 cm x 201 cm

Unikátním řešením modelu California XP je nastavitelný odpor a možnost převodu zátěže v poměru 1:2 nebo 2:1, kdy můžete kladkovým systémem zvedat daných 60 kg v kotoučích, případně nastavit systém tak, že budete zvedat dvojnásobných 120 kg v tahu.

Díky tomu tak bude uspokojený každý, kdo hledá ideální komplexní konstrukci pro celou rodinu. Součástí HAMMER CALIFORNIA XP je závaží o celkové váze 60kg. Díky možnosti převodu zátěže v poměru 1:2 je možné zvýšit zátěž až na 120 kg.

Celá sada sestává ze 4 x 10 kg a 4 x 5 kg kotoučů + pružinové uzávěry zdarma! Kotouče lze využít i na případnou činkovou osukterou si nás můžete dokoupit. Plastové kotouče jsou oproti klasickým litinovým tiché při manipulaci a také se více hodí do domácího prostředí kvůli menšímu riziku poškození při pokládání kotoučů na podlahu atd.

HAMMER CALIFORNIA XP nabízí širokou škálu tréninkových stanovišť viz foto. Jedním z nich je spodní kladka, umožňující procvičení řady cviků jako třeba veslování, přítahy spodní kladky na biceps či záda. Dalším stanovištěm je horní kladka určená pro řadu cviků jako je stahování kladky shora ať už širokým či úzkým úchopem nebo ve stoje na triceps. Za zmínku stojí třeba i speciální střední kladku nad zádovou opěrkou, která je určena pro komplexní procvičení břišních svalů a tricepsu. 

Součástí výbavy je kromě adaptéru na předkopávání i bicepsová opěrka. Můžete tak profesionálně trénovat bicepsy na propracované opěrce s kvalitně prošívaným tlustým polstrováním a s povrchem odolném proti potu. Opěrka vám pomůžete maximálně izolovat bicepsy při cvičení.

 Cviky:

  • Motýlek
  • Benchpress
  • Latissimus-pull
  • Předkopávání/leg curl
  • Arm Curl
  • Veslování

Video ukázkových cviků:


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

HL
05.08.2021 12:21 Hana Lahodná

už jsem naběhala 100 kilometrů na páse a děkuji za doporučení k mé konstituci :D

TH
04.08.2021 11:39 Tereza Hudcová

Za 1 :)

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

Všechny recenze