Běžecký pás LIFEFIT TM3050

ID: RL-FB-PAS-TM3050

Domácí použití, nosnost 100 kg, max rychlost 10 km/hod, manuální sklon do 3 pozic, USB a AUX, reproduktory, transportní kolečka, možnost složení.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

10 490 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.

Běžecký pás LIFEFIT TM3050

LIFEFIT TM3050 je kvalitní běžecký pás pro domácí použití, který vám pomůže zlepšít vaši fyzickou kondici. Pás je osazen kvalitním a tichým motorem s trvalým výkonem 0,63 kW (0,85 HP). Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost v rozsahu 0 - 10 km/h a manuální nastavení sklonu ve 3 pozicích. Běžecký trenažer bude dokonalým strojem pro rekreační běhání v domácí tělocvičně nebo pro běžce začátečníky. 

Rám trenažéru, s nosností stroje až 100 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při trénincích v domácím prostředí. Běžecká plocha má dostatečné rozměry 40 x 110 cm (šířka x délka), a je tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Kurtna běžeckého pasu má protiskluzový povrch, běh tak bude maximálně bezpečný a odpružení bude šetřit vaše klouby.

Trenažér lze sklopit do vertikální polohy Běžecká plocha s rozměrem 40 x 100 cm

Svůj trénink na běžeckém trenažéru LIFEFIT TM3050 budete mít zcela pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným LED displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty vašeho tréninku jako čas, uběhnutá vzdálenost, rychlost vašeho běhu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence. Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Stačí položit dlaně na madla a po chvíli uvidíte výsledek na displeji PC.  

Běžecký trenažér nabízí celkem 12 přednastavěných programů. Rychlost a čas přednastavených programů jsou pevně dané a nelze je měnit. Nastavený čas všech programů je 30 minut. Rychlost můžete nastavovat jednoduše na konzoli trenažéru. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti. Běžecký pás dále disponuje 2 držáky na lahev, reproduktory USB a AUX pro přehrávání MP3.

Počítačová konzole s LED displejem Hand pulsy na měření tepové frekvence

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy s rozměrem 77 x 61,5 x 122 cm. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky.

Spodní strana běžeckého pásu/plochy, resp. běžecká deska pod pásem vyžaduje pravidelnou údržbu v podobě mazání silikonovým olejem ve spreji. Udržení správného napětí mezi pásem a deskou má velký vliv na životnost běžeckého pásu. Pravidelnou údržbou také prodloužíte životnost stroje a můžete předejít zranění.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze