Novoroční slevy

Běžecký pás LIFEFIT TM1290

ID: RL-FB-PAS-TM1290

Domácí použití, nosnost 90 kg, max. rychlost 1-6 km/hod, Bluetooth, možnost sklopení, bez madla.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 30.3. slevu 500 Kč s kódem ZIMA500 na tento produkt.

8 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.

Běžecký pás LIFEFIT TM1290

LIFEFIT TM1290 je kvalitní běžecký pás pro domácí použití, který vám pomůže zlepšit vaši fyzickou kondici. Pás je osazen kvalitním a tichým motorem s trvalým výkonem 0,45 kW (0,6 HP). Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost v rozsahu 1-6 km/h. Běžecký trenažer bude dokonalým strojem pro rekreační běhání v domácí tělocvičně nebo pro běžce začátečníky. Jedná se o trenažér bez konzole a madel. 

Rám trenažéru, s nosností stroje až 90 kg, zaručuje jeho dlouhodobou životnost při trénincích v domácím prostředí. Běžecká plocha má dostačující rozměry 41 x 115 cm (šířka x délka), a je tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Kurtna běžeckého pásu, bez možnosti náklonu, má protiskluzový povrch, běh tak bude maximálně bezpečný a odpružení bude šetřit vaše klouby.

Běžecký trenažer bez madla Trenažer se ovládá pomocí dálkového ovládače Vertikální poloha šetří místo

Běžecký trenažér se ovládá pomoci dálkového ovládače nebo přes aplikaci, kterou propojíte se strojem přes systém Bluetooth. Pro uskladnění lze stroj sklopit do vertikální polohy. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Transportní kolečka usnadňují manipulaci se strojem.

Spodní strana běžeckého pásu/plochy, resp. běžecká deska pod pásem vyžaduje pravidelnou údržbu v podobě mazání silikonovým olejem ve spreji. Udržení správného napětí mezi pásem a deskou má velký vliv na životnost běžeckého pásu. Pravidelnou údržbou také prodloužíte životnost stroje a můžete předejít zranění.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze