Novoroční slevy

Běžecký pás LIFEFIT TM1110

ID: RL-FB-PAS-TM1110

Domácí použití, nosnost 90 kg, max rychlost 10 km/hod, Bluetooth, transportní kolečka, možnost složení.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 30.3. slevu 500 Kč s kódem ZIMA500 na tento produkt.

9 490 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.

Běžecký pás LIFEFIT TM1110

LIFEFIT TM1110 patří k běžeckým pásům pro domácí použivání a dopomůže vám zlepšít vaši fyzickou kondici. Pás je osazen kvalitním a tichým motorem s maximálním výkonem 1,2 HP a s trvalým výkonem 0,5 kW (0,6 HP). Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. S elektronicky nastavitelnou rychlost v rozsahu 1 - 10 km/h bude běžecký trenažer dokonalým strojem pro rekreační běhání v domácí tělocvičně nebo pro běžce začátečníky. 

Rám trenažéru, s nosností stroje až 90 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při trénincích v domácím prostředí. Běžecká plocha má dostačující rozměry 38 x 100 cm (šířka x délka), a je tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Kurtna běžeckého pasu má protiskluzový povrch, běh je proto maximálně bezpečný, odpružení šetří vaše klouby.

Běžecký pás můžete sklopit, nezabere tak místo když necvičíte

Svůj trénink na běžeckém trenažéru LIFEFIT TM1110 budete mít zcela pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným LCD displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty vašeho tréninku jako čas, uběhnutá vzdálenost, rychlost vašeho běhu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence. Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými snímači tepu (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Stačí položit dlaně na madla a po chvíli uvidíte výsledek na displeji PC. Bluetooth připojení vám umožní použití hrudního pásu, který měří tepovou frekvenci s přesnosti EKG. Hrudní pás není součástí balení, ale je možné si ho zakoupit dodatečně.

Běžecký trenažér nabízí celkem 12 přednastavěných programů, také BODYFAT test. Rychlost a čas přednastavených programů jsou pevně dané a nelze je měnit. Nastavený čas všech programů je 30 minut. Rychlost můžete krokovat pomocí tlačítek plus mínus nebo už s přednastavenými horkými klávesami na počítačové konzoli nebo madlech. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti. Běžecký pás disponuje 2 držáky na lahev a držákem na tablet.

Běžecká plocha má rozměr 38 x 100 cmPočítačová konzole pro sledování tréninku

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy, s výslednými rozměry 133 x 61 x 60 cm. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky.

Spodní strana běžeckého pásu/plochy, resp. běžecká deska pod pásem vyžaduje pravidelnou údržbu v podobě mazání silikonovým olejem ve spreji. Udržení správného napětí mezi pásem a deskou má velký vliv na životnost běžeckého pásu. Pravidelnou údržbou také prodloužíte životnost stroje a můžete předejít i případnému zranění.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze