383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás NORDICTRACK T14.0 (new)

  • Kód: NETL14818
  • ID produktu :231
  • Bodů: 145,97
Domácí použití, nosnost 135 kg, HDMI konektor, aplikace iFit, reproduktory, ventilátor, grafický displej. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij bonus 1000Kč, v objednávce vyplň kód FIT
Doprava naší dodávkou + montáž technikem je ZDARMA

43 790 Kč
registrovaní: 42 490 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás NORDICTRACK T14.0

NORDICTRACK T14.0 je běžecký pás od největšího světového výrobce domácích trenažérů. Pás disponuje kvalitním a tichým motorem SMART-Response s trvalým výkonem 2,2 kW (3 HP). Maximální výkon motoru je 3,3 kW (4,5 HP). Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 22 km/h a sklon běžecké plochy až do 12 % jistě uspokojí i náročnější běžce.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 135 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost i při pravidelném používání. Běžecká plocha má prostorné rozměry 51 x 152 cm (šířka x délka) a tím pádem univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Profesionální systém odpružení "FlexSelect" zaručují maximální komfort a šetrnost k vašim kloubům. Dle libosti si tak můžete běhat po povrchu měkkem nebo tvrdem jako na silnici. Běžecká plocha je umístěna ve výšce 20 cm nad podlahou.

Svůj trénink na běžeckém trenažéru NordicTrack T14.0 budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným grafickým dotakovým displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod. Konektor HDMI umožní propojení s televizi a vy tak můžete při tréninku sledovat svůj oblibený pořad nebo film.

Trenažér nabízí řadu přednastavených programů zaměřených na budování kondice a spalování tuku, včetně nastavené sklonu nebo rychlosti. Kromě toho máte možnost dokoupit si licenci k oblíbené tréninkovou aplikaci iFit, která je již součásti programové nabídky trenažeru. Získáte tak možnost rozšířit tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit tak můžete například soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat výsledky tréninků.

Tablet není součástí dodávky.

Trenažér má vestavěné reproduktory pro připojení MP3, smartphonu nebo iPodu. Dále nabízí zabudované ventilátory s manuální regulací pro osvěžení při běhu. Součástí pásu je i praktický držák na tablet. Pás má také 2x držák na lahev s vodou.

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory CardioGrip pro měření tepové frekvence. Přesněji lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky stroje, lze jej samozřejmě samostatně dokoupit u nás). 

Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné trenažér používat dlouhodobě při pravidelném domácím tréninku.

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze