Novoroční slevy

Eliptický trenažér PROFORM Endurance 420E

ID: PFEL49720-INT

Domácí využití, setrvačník v přední části, magnetický brzdný SMR systém s 16 elektronicky nastavitelnými úrovněmi odporu. Nosnost 135 kg, hmotnost stroje 80 kg, setrvačník 7 kg, LCD displej podsvícený.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 30.3. slevu 1 000 Kč s kódem ZIMA1000 na tento produkt.

NOVOROČNÍ SLEVA -26 % 26 990 Kč
19 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál trenažéru PRO-FORM Endurance 420E
velikost souboru 6.83 MB
Nákres trenažéru PRO-FORM Endurance 420E
velikost souboru 650.67 kB
Leták k trenažéru PRO-FORM Endurance 420E
velikost souboru 410.98 kB

Eliptický trenažér PROFORM Endurance 420E

PRO-FORM Endurance 420E je kvalitní eliptický neboli crossový trenažér, který zákazníkům poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 135 kg. Jde o robustní eliptický trenažér, který má 7 kg těžký setrvačník umístěný v přední části stroje. Stroj nabízí přirozenou ergonomii pohybu, délku kroku 45 cm a 3 cm odstup nášlapů, což znamená komfortní trénink pro menší i vyšší osoby. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, prodlužuje životnost stroje i při pravidelném tréninku. Šlapání na trenažéru je tedy příjemné a šetrné k vašim kloubům.

Trenažér je kompletně osazen ložisky. Stroj má v přední části vyvážený setrvačníkový systém o hmotnosti 18 kg, moderní magnetickou brzdu a komfortní, plynulý chod i při větších každodenních zátěžích. Tichý a plynulý chod stroje zajišťuje magnetický brzdný SMR™ Resistance systém. Stroj má rozsah zátěží jak pro ženy, tak i pro muže s 16 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. Integrovaný ventilátor CoolAir™ pomůže ke komfortnímu tréninku s neustálým osvěžením během něj. Ovládání ventilátoru je snadné přímo z tréninkové konzole. 

Eliptický trenažér PRO-FORM Endurance 420E nabízí podsvícený 5" LCD displej s nastavitelným držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty tréninku. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepová frekvence (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního BLUETOOTH pásu, který není součástí balení). Z programové nabídky má 16 přednastavených programů pro spalování tuku, zvyšování tělesné kondice apod. Programy s automatickou změnou zátěže jsou u eliptického trenažéru PROFORM Endurance 420E dostupné s aplikací IFIT. Stroj disponuje zabudovanými reproduktory s možností připojení MP3 přehrávače nebo smartphonu. Součástí stroje je držák na tablet, který využijete pro tréninkovou aplikaci nebo sledování oblíbených seriálů pro maximální komfort při tréninku. Tablet není součástí dodávky. 

Model Endurance 420E nabízí připojení k tréninkové aplikaci iFit, k níž si u nás můžete dokoupit licenci. Aplikace iFit vám umožní rozšířit vaše tréninkové plány přes systém Google MAPS. Získáte tak možnost rozšířit tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit tak můžete například soutěžit s vašimi přáteli nebo si navzájem porovnávat výsledky tréninků.

Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Stroj je vybaven multifunkčními stabilními madly se zabudovanými dlaňovými senzory pro měření tepové frekvence. Přesnějšího měření dosáhneme přes hrudní pás s bluetooth komunikací s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky, ale můžete jej u nás dokoupit). Díky změření tepu přes hrudní pás můžete naprosto bez omezení trénovat a využívat tak programy využívající snímání vaší tepové frekvence. Součástí trenažéru je nastavitelný držák na tablet a praktický držák na lahev s vodou. Pro pohodlnou manipulaci poslouží transportní kolečka a madlo na opačné straně. 

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze