Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit   Do 30.9. probíhá na domácí fitness stroje CASHBACK 5% - slevový kód SPIRO.

Běžecký pás LIFEFIT TM3200

ID: RL-FB-PAS-TM3200
20x

Domácí použití, nosnost 100 kg, max rychlost 14 km/hod, manuální sklon, HRC program, Bodyfat, Bluetooth, reproduktory, transportní kolečka, možnost složení.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 1 000 Kč! Použijte v objednávce slevový kód: ALF

Skladové zásoby pro ČR dochází, vánoční dárek kupujte raději s předstihem.
Cena montáže  |  O servisu

katalogová cena 14 399 Kč

pro registrované 12 601 Kč

12 991 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál LIFEFIT TM3200
velikost souboru 1.26 MB

Parametry

Měřené hodnoty
Čas běhu, Rychlost běhu, Spálené kalorie, Vzdálenost, Tep srdce

Aplikace
FITShow

Držák na:
Láhev, Tablet

Počet programů celkem:
12

Nosnost (kg):
100

Hmotnost stroje (kg):
38

Trvalý výkon motoru (HP):
1.25

Maximální výkon motoru (HP):
2

Šířka běžecké plochy (cm):
40

Délka běžecké plochy (cm):
120

Držák na lahev
Ano

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Maximální rychlost (km/h):
14

Regulace sklonu
Manuálně

Pohon pásu
Motorové pásy

Programové režimy
Nastavení rychlosti příp. sklonu ručně tlačítky, Program řízený tepem HRC

Měření tepu srdce
Dlaňové senzory (hand-pulse), Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
LCD displej podsvětlený

Velikost displeje v palcích ( "):
5

Komunikace se Smart phone a PC
Bluetooth komunikace, Připojení k PC přes USB

Napájení
Síťová přípojka 230 V

Použití dle DIN EN957
Třída HC

Manipulace se strojem
Pod postel, Možnost sklopení pásu, Přepravní kolečka

Délka stroje (cm):
151

Šířka stroje (cm):
67.5

Výška stroje (cm):
119

Značka:
LIFEFIT

Konektivita
Bluetooth, USB

Běžecký pás LIFEFIT TM3200

LIFEFIT TM3200 je kvalitní běžecký pás pro domácí použití, který vám pomůže zlepšít vaši fyzickou kondici. Pás je osazen kvalitním a tichým motorem s trvalým výkonem 0,9 kW (1,25 HP). Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost v rozsahu 0 - 14 km/h a manuální nastavení sklonu ve 3 pozicích. Běžecký trenažer bude dokonalým strojem pro rekreační běhání v domácí tělocvičně nebo pro běžce začátečníky. 

Rám trenažéru, s nosností stroje až 100 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při trénincích v domácím prostředí. Běžecká plocha má dostatečné rozměry 40 x 120 cm (šířka x délka), a je tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Kurtna běžeckého pasu má protiskluzový povrch, běh tak bude maximálně bezpečný a odpružení bude šetřit vaše klouby.

Svůj trénink na běžeckém trenažéru LIFEFIT TM3200 budete mít zcela pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným LCD displejem o velikosti 5". Na displeji vidíte zobrazované hodnoty vašeho tréninku jako čas, uběhnutá vzdálenost, rychlost vašeho běhu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence. Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Stačí položit dlaně na madla a po chvíli uvidíte výsledek na displeji PC. Bluetooth propojení vám umožní připojení hrudního pásu, který měří tepovou frekvenci s přesnosti EKG. Hrudní pás není součástí balení, ale je možné si ho zakoupit dodatečně. Dalším bonusem je připojení MP3 a USB port.

Běžecký trenažér nabízí celkem 12 přednastavěných programů, včetně HRC programu, který automaticky řídí rychlost na základě vaši tepové frekvence nebo Bodyfat, což je test tělesné zdatnosti. Rychlost a čas přednastavených programů jsou pevně dané a nelze je měnit. Nastavený čas všech programů je 30 minut. Rychlost můžete krokovat pomocí tlačítek plus mínus nebo už s přednastavenými horkými klávesami na počítačové konzoli nebo madlech. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti. Běžecký pás dále disponuje 2 držáky na lahev, 2 reproduktory a držákem na tablet.

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy. K tomu slouží hydraulicky slopná konstrukce. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky.

Spodní strana běžeckého pásu/plochy, resp. běžecká deska pod pásem vyžaduje pravidelnou údržbu v podobě mazání silikonovým olejem ve spreji. Udržení správného napětí mezi pásem a deskou má velký vliv na životnost běžeckého pásu. Pravidelnou údržbou také prodloužíte životnost stroje a můžete předejít zranění.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

LK
Lucie Kasalová

27.09.2021 14:10

Tento obchod mohu doporučit. Pás jsem si objednala v neděli a v úterý ráno už byl doma. Všechno v pořádku, dobře zabalené. Bylo celkem jednoduché pás složit. Vypadá kvalitně. Jsme spokojeni. Díky.

PM
Petr Mikulec

27.09.2021 12:32

Vše super ????

ZV
Zdeněk Vlček

27.09.2021 11:02

Vše fungovalo na jedničku. Díky

Všechny recenze