Novoroční slevy

Běžecký pás elektrický HMS BE4545

ID: AB-17-19-022

Domácí použití, nosnost 110 kg, Bluetooth, LCD displej, 2 programy, výškově nastavitelné madlo, skladný, transportní kolečka.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

19 999 Kč

Přidat k porovnání

Záruka:

 • 24 měsíců na kompletní stroj.

Elektrický trenažér HMS BE4545

Elektrický trenažér HMS BE4545 je kompaktním modelem pro domácí použití s nosností až 110 kg a trvalým výkonem motoru 3,0 HP. Běžecký trenažer nabízí běžeckou plochu o rozměrech 45 x 128 cm s pohodlným odpružením, které poskytuje komfortní trénink a šetrné zatížení namáhaných kloubů. Tvrdost odpružení můžete kontrolovat rovnou z ovládacího panelu, kde si pohodlně elektronicky nastavíte potřebnou tvrdost v rozmezí 24 úrovní.

Maximální rychlost HMS BE4545 je 14 km/h a je plynule nastavitelná dle vašich potřeb, bude proto vhodný jak pro pokročilé běžce, tak i pro úplné začátečníky. Rychlost si pohodlně nastavíte elektronicky pomocí tlačítek na ovládacím panelu. Řídící konzole má integrované madlo s Hand Pulzy pro měření momentální tepové frekvence, držák tabletu nebo smartphonu. Bezpečnostní pojistka je samozřejmostí. Nepřehlédnutelnou výhodou konzole tohoto modelu je možnost jejího vysunutí až do výšky 159 cm. Minimální výška je potom 120 cm.

Počítač je vybaven přehledným LCD displejem, který zobrazuje všechny tréninkové hodnoty jako je čas tréninku, momentální rychlost, uběhnutá vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence, apod. K dispozici navíc máte 2 přednastavené tréninkové plány, které automatický upravují rychlost dle zvolené možnosti. Klávesnice panelu je vybavená.

Trenažer navíc lze propojit s mobilní aplikaci HK-Treadmill, a to pomocí Bluetooth připojení.

Vyrovnávače nerovnosti pomůžou přizpůsobit stroj podlaze a pro snadnou manipulaci ho lze pomocí transportních koleček přesouvat po místnosti. Nespornou výhodou běžeckého pásu je jeho maximální skladnost do horizontální polohy, včetně madla. V případě nedostatku místa ho snadno uložite např. pod postel. Zásobník maziva, který je součástí stroje umožňuje samočinné promazávání a tím zaručuje i dlouhou životnost pásu. Postačí ho jednou za čas doplnit silikonovým olejem. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Parametry stroje:

 • Motor: trvalý výkon 3,0 HP.
 • Maximální rychlost: 14 km/h.
 • PC s LCD displejem.
 • Rozměr běžecké plochy: 128 x 45 cm.
 • Maximální zatížení: 110 kg.
 • Možnost složení pod postel.
 • Výškově nastavitelné madlo.
 • Držák tabletu, Bluetooth, transportní kolečka.
 • Hmotnost: 147 kg.
 • Rozměr: 150 x 76 x 159 cm.

Záruka:

 • 24 měsíců na kompletní stroj.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze