Běžecký pás elektrický, skládací HMS LOOP13

ID: AB-17-19-128

Domácí použití, nosnost 110 kg, LCD displej, jednoduché složení, výškově nastavitelné madlo, transportní kolečka.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

14 999 Kč

Přidat k porovnání

Záruka:

  • 24 měsíců na kompletní stroj.

Elektrický běžecký trenažér HMS LOOP13

Elektrický trenažér HMS LOOP13 je kompaktním modelem pro domácí použití s nosnosti až 110 kg a trvalým výkonem motoru 1,5 HP. Běžecká plocha o rozměrech 44 x 130 cm s pohodlným odpružením pomocí 10 silentbloků poskytuje komfortní trénink a šetrné zatížení namáhaných kloubů. 

Maximální rychlost HMS LOOP13 je 12 km/h a je plynule nastavitelná dle vašich potřeb, bude proto vhodný jak pro pokročilé běžce, tak i pro úplné začátečníky. Rychlost si pohodlně nastavíte pomocí tlačítek na ovládacím panelu. Řídící konzole má přidržovací madla, integrované madlo s Hand Pulsy pro měření momentální tepové frekvence, držák tabletu nebo smartphonu. Bezpečnostní pojistka je samozřejmosti. Nepřehlédnutelnou výhodou konzole tohoto modelu je možnost jejího vysunutí až do výšky 117 cm. Minimální výška je potom 102 cm.

Počítač je vybaven přehledným LCD displejem, který zobrazuje všechny tréninkové hodnoty jako je čas tréninku, momentální rychlost, uběhnutá vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence, apod. K dispozici navíc máte 36 přednastavěných tréninkových plánů, které automatický upravují rychlost dle zvolené možnosti. Klávesnice panelu je vybavena tlačítky start, Stop, Mode, Program, talčítky pro rychlou volbu rychlosti nebo její plynulé nastavení. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Vyrovnávače nerovnosti pomůžou přizpůsobit stroj podlaze a pro snadnou manipulaci ho lze pomocí transportních koleček přesouvat po místnosti. Nespornou výhodou běžeckého pásu je jeho maximální skladnost do horizontální polohy, včetně madla. V případě nedostatku místa ho snadno uložite např. pod postel. Rozměr ve složenem stavu 105 x 77 x 24 cm.

Záruka:

  • 24 měsíců na kompletní stroj.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze