Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer X32i

ID: NTL39221

Lehce komerční využití/náročné domácí využití, nosnost stroje 136 kg, vestavěné ventilátory, max. rychlost 22 km/h, sklon až 40 %, interaktivní grafický dotykový displej, transportní kolečka, napájení přes externí síťový adaptér.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31.1.2022

Využij v objednávce slevový kód BLACKFRIDAY

Doprava Zdarma + montáž Zdarma
Servis záruční i pozáruční

pro registrované 125 899 Kč

129 790 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál NordicTrack Incline Trainer X32i 2021
velikost souboru 4.22 MB

Parametry

Denní zátěž:
Sportovec (nad 2 hod. denně)

Značka:
Nordictrack

Aplikace
iFIT

Držák na:
Láhev

Počet programů celkem:
50

Nosnost (kg):
136

Hmotnost stroje (kg):
186

Trvalý výkon motoru (HP):
4.25

Maximální výkon motoru (HP):
5.9

Minimální sklon pásu ( °)
-6

Maximální sklon pásu ( °)
40

Šířka běžecké plochy (cm):
55

Délka běžecké plochy (cm):
165

Odpružení běžecké plochy
Speciální patentovaná odpružení

Držák na lahev
Ano

Způsob využití H/LC/C
Domácí, Lehce komerční

Maximální rychlost (km/h):
22

Regulace sklonu
Motorem

Pohon pásu
Motorové pásy

Programové režimy
Uživatelské programy, Přednastavené profily trati, Nastavení rychlosti příp. sklonu ručně tlačítky, Zadání cílových hodnot

Měření tepu srdce
Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
Interaktivní SMART HD dotykový displej

Velikost displeje v palcích ( "):
31.5

Komunikace se Smart phone a PC
Bluetooth komunikace

Napájení
Externí síťový adaptér

Použití dle DIN EN957
Třída HA

Manipulace se strojem
Přepravní kolečka

Délka stroje (cm):
196

Šířka stroje (cm):
102

Výška stroje (cm):
185

Konektivita
Bluetooth

Měřené hodnoty
Čas běhu, Rychlost, Spálené kalorie, Vzdálenost, Tep srdce, Sklon pásu

Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer X32i

Nordictrack Incline Trainer X32i je běžecký pás pro náročné uživatele. Patří k vrcholným modelům značky NordicTrack a je vhodný jak pro začínající běžce, tak i ty nejnáročnější uživatele, v domácím prostředí či dokonce lehce komerčním prostředí jako jsou wellness, hotely, posilovny apod. Tento špičkový běžecký trenažér nabízí svým uživatelům neuvěřitelný rozsah elektronicky nastavitelného sklonu od - 6 % do + 40 %, interaktivní 31,5" dotykový displej HD, 50 přednastavených programů, aplikaci iFit na 1 rok zdarma, měření tepu prostřednictvím hrudního pásu přes bluetooth (součástí).

Předností běžeckého pásu je masivní rám s nosností do 136 kg, silný motor s trvalým výkonem 3,13 kW (4,25 HP), ale také prostorná běžecká plocha s rozměry 55 x 165 cm. To vše zaručuje maximální komfort při běhání a jistotu dlouhodobé spokojenosti při pravidelném používání.

Fitness aplikace iFit je již zabudovaná v PC

PC má interaktivní a extrémně velký 31,5" dotykový displej a poskytuje až 50 tréninkových programů. Displej zobrazuje veškeré hodnoty důležité pro váš trénink jako jsou např. rychlost běhu, sklon pásu, uběhnutá vzdálenost, čas, spálené kalorie, tepová frekvence atd. Dokonalý zážitek z každého tréninku vám zajistí aplikace iFit, kterou máte na 1 rok zdarma. Díky aplikaci iFit budete mít trénink neustále pod kontrolou a své hodnoty můžete sdílet a porovnávat s vašimi přáteli nebo s nimi dokonce soutěžit.

Aplikace iFit vám pomáhá i s pravidelností běhání a se správným pohybem, díky tréninkům sestaveným od profesionálních trenérů. a zároveň vám rozšíří tréninkové možnosti přes tréninková videa nebo mapy. Tréninková aplikace iFIT je zabudovaná přímo v konzoli počítače (tablet tak nebude potřeba). Součástí dodávky je roční FAMILY licence (až pro 5 osob) na 1 rok úplně ZDARMA!

Stačí se tedy už jen zaregistrovat, přihlásit se na svém trenažéru a začít běhat! S tréninkovou aplikací iFit se můžete inspirovat od světových trenérů z celého světa. Staňte se součástí globální komunity fitness, která vám pomůžete dosáhnout vašich cílů a spolu s interaktivními videi se den ode dne zlepšujte a přibližujte se k vašim vysněným cílům.

Díky jednoduše ovladatelnému sklonu běžeckého pásu si můžete užít sprinty do kopců, sešup z kopce nebo jen klasické běhání. Nicméně tento stroj nabízí mnohem víc. Např. použití madel "SLED GRIPS" pro tzv. tlačení saní, jako při tréninku crossfitu či "PUSH BAR" pro klasické odtačování s cílem vybudovat maximální sílu a dynamiku v těle. Dodejte pravidelnému běhání nový rozměr a trénujte jako profíci!

Určitě vás osloví možnost poslechu hudby přes dva 3" reproduktory, bluetooth připojení pro využívání tréninkové aplikace iFit a zabudované ventilátory pro osvěžení při tréninku.

Měření tepové frekvence probíhá prostřednictvím hrudního bluetooth pásu, který je součástí dodávky. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Všestranný běhací trenažer pro všechny skupiny sportovců

Běžecký pás NORDICTRACK Incline Trainer Commercial X32i 2021 disponuje elektronicky ovládaným sklonem, při kterém je možné běhat jak z kopce až do - 6 % tak do kopce až do + 40 %.

Sklon se reguluje jednoduše buď přes horká tlačítka, příp. prostřednictvím přednastavených tréninkových programů. S větším sklonem stoupání budete při chůzi spalovat znatelně více a rychleji tak dosáhnete svých cílů.

NORDICTRACK Incline Trainer X32i je vybaven kvalitním značkovým motorem s odhlučněním s maximálním výkonem 5,9 HP (4,34 kW). Trvalý výkon je 4,25 HP (3,13 kW). Motor stroje je opatřen speciálním krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu.

Tento motor má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a byla tak zajištěna dlouhodobá životnost pásu i při pravidelném a dlouhoudobém domácím tréninku.

Prostorná běžecká plocha o rozměru 55 x 165 cm má speciální odpružení "Reflex Cushioning", díky kterému je běh maximálně šetrný k vašim kloubům a poskytuje stabilní bezpečný došlap. Díky systému odpružení tak můžete pravidelně běhat náročné trasy každý den bez toho, aniž byste měli obavy o své zdraví.

Rozsáhlý sklon pásu umožňuje i velmi náročný trénink

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

IF
Iva F.

03.12.2021 10:34

Vše v pořádku

DR
Daniel R.

03.12.2021 09:43

Se zbožím, dodáním a montáží jsem byl spokojen. Jen řeším roční bezplatný přístup do aplikace, což se mi nepodařilo a technik mi sdělil, že to lze aktivovat přes vás.

AR
Aleš R.

03.12.2021 09:35

Po zapojení vyhazoval pojistky, reklamováno a v rámci reklamace opraveno. Od té doby běží bez problémů, spokojenost

Všechny recenze