383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás TUNTURI T90 Endurance

  • Kód: 19TRN90000
  • ID produktu :1832
  • Bodů: 266,63
Domácí a lehce komerční využiti, nosnost trenažeru 150 kg, rychlost 0,8 - 24 km/hod, barevný displej 10", transportní kolečka, síťová přípojka 230 V / 50 Hz. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využijte 1500Kč SLEVU, v objednávce napište kód; kvalita
Doprava naší dodávkou včetně montáže technikem je ZDARMA

79 990 Kč
registrovaní: 77 590 Kč

Záruka a servis:

  • 15 let záruka na motor a rám.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás TUNTURI T90 Endurance

Tunturi T90 Endurance je kvalitní běžecký pás od léty prověřeného světového výrobce domácích trenažérů. Pás disponuje kvalitním, průmyslovým střídavým AC elektromotorem s trvalým výkonem 3,67 kW (5 HP) a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu a je zcela bezúdržbový. Elektronicky nastavitelná rychlost do 24 km/h a sklon běžecké plochy až do 15 % se může regulovat plynule nebo pomocí navolených tlačítek. Běžecká deska má tloušťku 21 mm a 1,8 mm je tloušťka běžecké kurty.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 150 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání doma i v klubových typech posiloven. Běžecká plocha se speciálním povrchem s extra silnou přilnavostí má velkorysé rozměry 55 x 153 cm (šířka x délka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Systém odpružení dobře pohlcuje vertikální nárazy na desku a zaručují maximální komfort běhání a šetrnost pro vaše klouby. 

Běhací pás pro domácí i komerční použiti

Svůj trénink na běžeckém trenažéru Tunturi T90 Endurance budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným podsvíceným LED displejem o velikosti 10". Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas tréninku, uběhnutou vzdálenost, rychlost vašeho běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod. 

Trenažér nabízí 44 programů, z toho 36 programů přednastavených, 3 uživatelské nebo režim Body Fat. Kromě toho máte možnost připojení přes Bluetooth s velmi oblíbenými aplikacemi Tunturi Routes, AnyRun, Kinomap a stávající programovou nabídku rozšířit. Můžete tak svůj trénink ještě více zdokonalit se zobrazováním reálné tratě nafilmované a zpracované tak, že když je stoupání na trase, tak se zvedá i náklon vašeho běžeckého trenažéru. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti.

Tablet není v obsahu balení. Součástí pásu je ale praktický držák na tablet. Pás má také 2x držák na lahev s vodou.

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Přehledný desetipalcový displej pro sledování hodnot stroje a cvičence

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Přesněji lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5,4 kHZ s přesností EKG, který není součástí dodávky, ale doporučujeme si ho zakoupit. K dostání samozřejmě u nás na e-shopu. Pro potřebu rychlého ovládání trenažeru jsou na PC umístěná "horká tlačítka". Rychlost a sklon běžecké plochy můžete snadno ovládat i přes madla.

Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné trenažér používat pro pravidelné tréninky dlouhodobě.

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky.

Velmi kvalitní průmyslový motor

Záruka a servis:

  • 15 let záruka na motor a rám.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

Všechny recenze