383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Rotoped HAMMER Cardio T3

  • Kód: 4860
  • ID produktu :1713
  • Bodů: 34,97
Domácí použití, nosnost 110 kg, nastavitelné sedlo a řídítka, miskový střed, volnoběh, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

10 490 Kč
registrovaní: 10 175 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Rotoped HAMMER Cardio T3

Rotoped značky HAMMER Cardio T3 je vybaven magnetickým brzdným systémem v rozmezí 8 stupňů, které nastavujeme manuálně pomocí otočného kolečka. Trenažér zákazníkům poskytne kombinaci kvalitní mechaniky a maximální ergonomie za víc než příznivou cenu a je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé sportovce. Tento rotoped vám bude sloužit po dlouhou dobu i při intenzivním tréninku.

Rámová konstrukce, výškově i horizontálně nastavitelné sedlo a naklápěcí řídítka zajistí pohodlné a správné posezení lidem s různou výškou. Spravně nastavěná vzdálenost a výška je velmi důležitá pro správný a komfortní trénink. Sedlo stroje si snadno a rychle nastavíte do ideální polohy jak v horizontálním, tak i vertikálním směru, včetně jeho sklonu. Nastavitelný je i sklon řídítek. Vyvážený setrvačník o hmotnosti 6 kg a elektromagnetický brzdný systém zaručuje komfortní, plynulý a tichý chod i při velkých zátěžích. Maximálně však do hmotnosti 110 kg. HAMMER Cardio T3 má mískový šlapací střed a disponuje volnoběhem. 

Napájení PC je přes tužkové baterie, trenažer tak můžete umístit kamkoliv bez potřeby elektrické zásuvky. Hmotnost stroje je 24 kg. Rozměry rotopedu jsou 90 x 46 x 137 cm.

Přehledný a snadno ovladatelný computer je vybaven jednoduchým LCD displejem a zobrazuje hodnoty jako jsou čas, momentální rychlost, spálené kalorie, ujetá vzdálenost, frekvence otáček a srdeční pulz. Počítač je také vybaven systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit v tzv. zklidňovací fázi po cvičení váš fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku. 

Pro snímání tepové frekvence jsou v řídítkách umístěny integrované dlaňové snímače (hand pulsy) vhodné pro občasné změření tepu. 

Monitor disponuje držákem tabletu a s jeho pomocí si můžete rozšířit tréninkové možnosti. Po instalaci fitness aplikaci BitGym nebo Kinomap můžete vytvářet svoje vlastní trasy po celém světě nebo využívat tréninková videa. Výsledky jednotlivých tréninku můžete ukládat a následně porovnávat. Tyto aplikace nejsou propojené s PC rotopedu nereguluji tak používaný odpor.

Robustní šlapací střed s vyváženým setrvačníkem zaručuje dlouhodobou životnost stroje a plynulý tichý chod i při náročném používání. Plastové protiskluzové pedály jsou vybavené fixačními řemínky (klipsnami) a bezpečně tak drží chodidlo na šlapačce. Rotopede je vybaven volnoběhem. 

Rotoped má transportní kolečka v přední části stroje, která umožňují snadný přesun po místnosti. V zadní části stroje najdeme nožičky vybavené vyrovnávači nerovností podlahy pro maximální stabilitu rotopedu. 

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze