Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit  Probíhá BLACK FRIDAY - v objednávce použijte slevový kód: blackfriday

FINNLO CABL

ID: 3657
13x

Domácí použití, odpor 3 - 16 kg, delší lano 146 cm, otočná hlava o 180°, odpor dusíkovými písty.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme 25.10.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 1 000 Kč! Použijte v objednávce slevový kód: ALF

Skladové zásoby pro ČR dochází, vánoční dárek kupujte raději s předstihem.
Cena montáže  |  O servisu

pro registrované 6 779 Kč

sleva 3

6 990 Kč

Parametry

Značka:
Finnlo

FINNLO CABL

Hledáte kompaktní a přitom komplexní posilovací stroj do vašeho domácího fitness? Pak jste na správném místě. Novinka FINNLO CABL patří momentálně k nejkompaktnějším trenažérům na trhu a bude přesně splňovat podmínky malého trenažeru se širokým záběrem cvičení. Za málo peněz tak dostanete hodně muziky. Všestranné procvičení celého těla probíhá pomocí 6 úrovní odporu, flexibilní nastavení výšky, lana dlouhého 146 cm s možností otáčení hlavice o 180°. Cvičební pomůcka je vhodná pro začínající i pokročilé, jako alternativní pohyb k jinému provozovanému sportu, pro zlepšení svalového fondu nebo fyzické kondice. Trenažér ocení i lidé se zdravotním handicapem i vozíčkáři.

Správně zpevněné svaly jsou základním faktorem pro zdravý život a pohyb bez bolesti, a to až do zralého věku. Sedavý způsob života si o to víc vyžaduje zařazení sportovních aktivit do každodenního života. Značka FINNLO exkluzivně představuje svoji novinku ve světě fitness. Trenažér CABL je ideálním prostředkem pro pravidelné posilování hlavních svalových skupin, a to s využitím pouhých 1,5 m2 prostoru. S FINNLO CABL snadno a efektivně vypracujete svaly horní poloviny těla, ruce, nohy, hýždě a tolik potřebný střed těla. 

Uplatnění tohoto stroje je opravdu široké. Ať už v domácím prostředí, hotelových fitness, welness, jako doplněk sálových lekcí nebo v joga studiích. Chcete jen posilovat nebo potřebujete zařadit odlišný pohyb ke svému preferovanému sportu, posílit problémové partie nebo zpevnit záda a udržovat stávající fyzickou kondici? Pak Cable Pull je jasnou volbou. Moderní design, kompaktní rozměry a jednoduchá montáž na zeď jsou bonusem. 

S FINNLO Cabl si snadno nastavite vhodnou zátěž pro konkrétní trénink s výběrem ze 6 úrovní obtížnosti. Unikátní systém nastavení zátěžových parametrů Total Nytrocell, který se stal osvědčenou metodou i v kosmonautice, umožňuje přesné řízení odporu pro progresivní budování svalů a místo závaží používá dusíkové písty. Nehlučný mechanismus dovolí najít ten pravý odpor pro začátečníky i pro pokročilé sportovce, a to jednoduchým pohybem ruky. Rychlé nastavení zátěže poskytuje nepřeberné možnosti cvičení a poskytuje správnou intenzitu na všech úrovních. Vyvážený odpor provází cvik od začátku pohybu až do jeho koncové polohy. Výbušný pohyb zas nedoprovází žádný moment setrvačnosti. 

Lehkým stisknutím páky si také nastavite požadovanou výšku Cabl. Kolejnice je provedená z hliníku a je celkem vysoká 150 cm. Trenažer disponuje otočnou hlavou o 180° a poskytuje další možnosti pro váš trénink všech svalových skupin. Změna úhlu tahu totiž zvyší intenzitu prováděného cviku nebo umožní provádění rotačních cviků.

Lanko trenažéru je extrémně pevné i přes svou tenkou strukturu. Úchopové madlo do ruky, popruh na nohu, tricepsový adaptér, rovněž i montážní sada, která zahrnuje 6mm vrták, hmoždinky a šrouby, jsou standardní součástí balení. 

Videoukázka trenažéru FINNLO CABL:


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

MP
Monika Přikrylová

20.10.2021 11:54

Zboží přišlo druhý den po objednávce, v pořádku. Funguje a nutí mě se každý den zpotit se. Skvělé

JS
Jiří Skopeček

19.10.2021 07:22

rychlost dodání, druhý den mi přišla krabice

HH
Helena Hasalova

11.10.2021 20:10

Jsem velmi spokojená

Všechny recenze