383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Eliptický trenažér TUNTURI StarFit C100 HR

  • Kód: 18TSFC1010
  • ID produktu :1650
  • Bodů: 48,30
Domácí použití, nosnost 120 kg, jednoduché PC, Bluetooth připojení, 21 programů, setrvačník v zadní části stroje, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

15 890 Kč
14 490 Kč
registrovaní: 14 060 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Eliptický trenažér TUNTURI StarFit C100 HR

Tunturi StarFit C100 HR je univerzální trenažér, který je určen jak pro začínající, tak i do sportu zapálené jedince. Svou ergonomii bude vyhovovat jak menším, tak i vyšším postavám a skvělý bude i pro rehabilitační účely. Díky tomuto trenažéru můžete efektivně a na maximum trénovat každý den ve své domácí posilovně. Magnetický odpor neboli brzdný systém má tichý chod a plynulou manuální regulaci s dostatečným rozsahem zátěže v 16 úrovních. Vyvážený setrvačníkový systém s hmotností 16 kg včetně ostatních spojených dílů, zaručuje stabilní a plynulý chod trenažéru. Délka kroku je univerzální, a to 33 cm, ideální pro váš přirozený pohyb. Nášlapy jsou protiskluzové a dostatečně rozměrné pro většinu lidi, lze je jednoduše posouvat dle potřeb uživatele. Kloubní spoje a šlapací střed je osazen ložisky a je umístěn v zadní části stroje. Zajisti tak vašemu stroji dokonalou ergonomii a dlouhou životnost při pravidelném tréninku. Nosnost stroje je 120 kg. 

Orbitrek StarFit C100 HR je vybaven jednoduchým počítačem s LCD displejem s napájením přes externí síťový adapter. Displej zobrazuje informace o vašem tréninku jako je čas tréninku, momentální rychlost, uběhnutá vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence, apod. Tepovou frekvenci lze měřit přes senzory na madlech tzv. "hand pulsy" nebo ještě lépe přes hrudní pás s přesností EKG, který sice není součástí dodávky stroje, ale je k zakoupení na našem e-shopu. Počítač nabízí celkem 21 tréninkových programů, které vám pomůžou zaměřit se na konkrétní fitness cíle, jako je hubnutí nebo vybudování lepší kondice. Recovery režim pro určení vaši aktuální kondice - dopomůže k ještě lepším výsledkům budoucích tréninků. A v manuálním režimu můžete mít trénink zcela pod svou kontrolou.

Tento orbitrek navíc nabízí propojení s tabletem nebo chytrým telefonem pomocí Bluetooth připojení. Díky tomu můžete svoje tréninkové plány rozšířit i o tréninkovou aplikaci Konomap nebo Routes, která vám umožní cvičit kdekoliv po světě díky systému GoogleMaps a povýší vaše tréninky do jiných dimenzi.

Crossový trenažér je vybaven praktickým držákem na tablet nebo telefon, praktickým držákem na lahev s pitím, transportními kolečky i vyrovnávači nerovnosti podlahy. Kompletní nabídku crossových trenažérů najdete v kategorii Eliptické trenažéry. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

AZ
13.05.2021 09:03 Andrea Zadražilová

dodáno, ozkoušeno, teď jen vydržet běhat :)

ES
07.05.2021 10:12 Eliška Stehlková

perfektní

VL
28.04.2021 07:19 Věra Loužilová

:)

Všechny recenze