383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Eliptický trenažér FINNLO MAXIMUM Cardio Strider CS3.1

  • Kód: 3602
  • ID produktu :1640
  • Bodů: 283,30
Domácí, lehce komerční a komerční využití, nosnost 136 kg, 16 variant programů, magnetická brzda, systém setrvačníku 10 kg, LCD displej, bluetooth komunikace, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Využijte 1500Kč SLEVU, v objednávce napište kód; kvalita
Doprava naší dodávkou včetně montáže technikem je ZDARMA

84 990 Kč
registrovaní: 82 440 Kč

Záruka a servis:

  • prodloužená záruka 3 roky na kompletní stroj v domácím prostředí (pro komerční prostředí je záruka 2 roky)
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Eliptický trenažér FINNLO MAXIMUM Cardio Strider CS3.1

FINNLO MAXIMUM Cardio Strider CS3.1 je horizontální hybrid spojující pozitiva horizontálního rotopedu (recumbentu) a eliptického trenažeru. Je to ideální společník jak pro sportovní trénink, tak i rehabilitaci, či osoby s omezenou hybností v domácích, ale i komerčních podmínkách. Trenažér vám umožňuje trénovat horní i dolní končetiny a nijak tím nezatěžujete klouby a záda.

Těžký 10 kg setrvačník zajišťuje plynulý a zcela tichý chod i při větší zátěži. Elektronicky ovladatelný odpor je tvořen magnetickým systémem s rozsahem 1-20 stupňů. Stroj má výbornou ergonomii a mechaniku, kloubní spoje jsou osazeny průmyslovými kuličkovými ložisky. Nosnost trenažéru je až do 136 kg.

Trenažér Finnlo MAXIMUM Cardio Strider CS3.1 nabízí přehledný a snadno ovladatelný počítač s LCD displejem, který zobrazuje důležité hodnoty, jako je čas, rychlost, ujetá vzdálenost, spálené kalorie, výkon, tepovou frekvenci. V nabídce naleznete celkem 16 tréninkových programů, z toho 8 přednastavených programů pro budování kondice a spalování tuku, 2 HRC programy, které jsou řízeny prostřednictvím vaší tepové frekvence - tyto programy jsou ideální na spalování tuků v těle. Počítač má 4 uživatelské paměti.

Velkou předností tohoto modelu je možnost připojení tréninkové aplikace Inspire pro zábavu a radost při tréninku. Aplikaci můžete připojit přes váš tablet nebo smartphone prostřednictvím Bluetooth zařízení.

Měření srdeční frekvence je možné dvěma způsoby. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu s frekvencí 5 kHz, díky integrovanému přijímači stačí jen nasadit pás přes hrudník a během několika vteřin uvidíte hodnotu svého tepu přímo na displeji počítače. Pro orientační přeměření tepu jsou určeny integrované dotykové snímače (hand pulsy) přímo na řidítkách. Hrudní pás není součástí dodávky, můžete si jej ale u nás dokoupit.

Součástí displeje je integrovaný držák na tablet, smartphone, USB port pro nabíjení a Bluetooth zařízení.

Ergonomicky tvarované a precizně zpracované čalouněné sedadlo s integrovanou bederní opěrkou vám zajistí maximální komfort při každém vašem tréninku. Horizontální posun sedla v dostatečném rozsahu umožňuje nastavit optimální polohu pro drobnější i vyšší postavy, zacvičí si tak celá rodina. Nastavení sedla je řešeno pomocí páčky pod sedlem, na kterou v sedě pohodlně dosáhnete a nastavení sedla je tak velmi snadné i bez sesedání ze stroje. 

Madla pro ruce můžete libovolně nastavit dle délky rukou a výšky postavy v několika polohách pro optimální pozici při vašem tréninku. Výhodou je možnost otočit obě madla o 90 stupňů do inverzní polohy, čímž docílíte zatížení dalších svalových partií. Pokud madla rukojeti nastavíte do horní polohy, budete více zatěžovat prsní a zádové svaly, při poloze rukojetí do spodní polohy pak více zabírá svalstvo paží (biceps a triceps).

Technika horizontálního rotopedu s eliptickými pohyby umožňuje jednoduše změnit směr šlapání - vpřed nebo vzad. Změnou pohybu aktivovujete zcela jiné svalové partie a procvičíte tak celé tělo. Nohy při cvičení můžete umístit buď na dostatečně velké pedály se zvýšenými okraji pro perfektní bezpečnost při tréninku nebo na pevnou opěrku nohou, která je umístěná pod držákem na lahev.

Nedílnou součástí trenažéru je držák na tablet, smartphone, držák na lahev, USB port pro nabíjení, Bluetooth zařízení, transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

 

Záruka a servis:

  • prodloužená záruka 3 roky na kompletní stroj v domácím prostředí (pro komerční prostředí je záruka 2 roky)
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze