383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Běžecký pás HOUSEFIT TEMPO 50

  • Kód: HT-9195E
  • ID produktu :1605
  • Bodů: 63,30
Běžecký pás motorový, s programy, trvalý výkon motoru 2 HP, odpružená běžecká plocha 45x125 cm, sklon do 15 %, rychlost 1~16 km/h, nosnost 120 kg, záruka 3 + 5 let, servis doma. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

20 990 Kč
18 990 Kč
registrovaní: 18 420 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám stroje
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Běžecký pás HOUSEFIT TEMPO 50

Běžecký pás HOUSEFIT TEMPO 50 je ideální pro domácí kondiční trénink začínajících běžců. Stroj disponuje silným motorem s trvalým výkonem 2 HP (1,47 kW). Trenažér v elegantním grafitově černém designu zaujme prostornou běžeckou plochou o rozměrech 45 x 125 cm (šířka x délka). Elektronicky regulovatelnou rychlost můžete nastavit manuálně nebo prostřednictvím přednastavených programů do maximální rychlosti 16 km/h. Sklon běžecké plochy se reguluje elektronicky v rozsahu od 1 % do 15 %. Nosnost trenažéru je 120 kg. Díky speciálnímu rámovému odpružení pomocí gumových silentbloků budou vaše klouby při běhu v bezpečí. 

Běžecký trenažér HOUSEFIT TEMPO 50 disponuje přehledným LCD displejem. Na displeji vidíme zobrazované hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost běhu, spotřeba kalorií a měření tepové frekvence. Kompletní nabídka programů obsahuje celkem 12 tréninkových programů a manuální režim. Na počítači trenažéru jsou integrované i tzv. horké klávesy pro nastavení okamžité rychlosti a sklonu.

Trenažér má vestavěné reproduktory pro připojení MP3, smartphonu nebo iPodu. Pro připojení vašeho telefonu k MP3 je součástí balení kabel (3,5 jack). Součástí pásu jsou také 2 držáky na lahev s vodou i bezpečnostní pojistka STOP, která v případě uklouznutí, či jiného klopýtnutí, pás okamžitě zastaví. 

Pro zpestření vašeho tréninku si můžete zdarma stánout oblíbenou tréninkovou aplikaci KINOMAP, se kterou se stane váš trénink ještě zábavnějším. Aplikaci jednoduše spustíte na vašem chytrém telefonu nebo tabletu, a ta bude pomocí optického senzoru snímat váš pohyb při běhání. 

Běžecký pás je vybaven stabilními madly s integrovanými dotykovými měřiči tepové frekvence (tzv. hand pulsy). Pro snadné uskladnění lze stroj složit do vertikální polohy a pro jednoduché přemisťování je vybaven transportními kolečky. Po složení běžecké plochy do vertikální polohy má stroj úsporné rozměry 94,5 x 77 x 148 cm (délka x šířka x výška). Sklopení stroje jde lehce, zvládnou ho bez problémů i ženy. 

Sklon pásu lze nastavit elektronicky do max. 15 % buď manuálně přes tlačítka nebo pomocí programů. 

Součástí výbavy jsou také integrovaná přepravní kolečka. Můžete tak jednoduše pás složit a přemístit kamkoliv v místnosti, kde nebude překážet. Tento model nabízí 2x držak na lahev pro ještě větší pohodlí při tréninku.

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám stroje
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

KC
17.04.2021 07:20 Kamila Cibulková

K vánocum jsem pořidila rodině běžecký pás housefit a po třech měsících už jsou z nás běžci připraveni na maraton :D

FB
15.04.2021 17:03 Filip Bašta

spokojenost

HS
15.04.2021 12:47 Hana Skoupá

lepší cena po registraci

Všechny recenze