383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
tunturi
tunturi

Běžecký pás HOUSEFIT ALPIN HILL

 • Kód: HT-9044
 • ID produktu :1588
 • Bodů: 64,63
Domácí, příp. lehce komerční využití, nosnost stroje 130 kg, max. rychlost 15 km/h, max. sklon 15 %, transportní kolečka, možnost složení pásu. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

20 990 Kč
19 390 Kč
registrovaní: 18 808 Kč

Záruka a servis:

 • Nadstandartní prodloužená záruka 3 roky na stroj.
 • Záruka 10 let na rám stroje.
 • Záruční servis bezplatně přímo u zákazníka doma.
 • Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 7 let.

Běžecký pás HOUSEFIT ALPIN HILL

HOUSEFIT ALPIN HILL patří mezi bezmotorové běžecké pásy určené pro domácí, ale i lehce komerční prostředí klubových hotelů, wellness apod. Díky zdvojenému setrvačníku o hmotnosti 2x9 kg je zaručený plynulý a tichý chod při větším zatížení. Brzda je mechanická třecí, díky níž je vytvářen odpor. Manuálně nastavitelný sklon běžeckého pásu HOUSEFIT ALPIN HILL je nastavitelný do 5 poloh v rozmezí 7-15°. Stroj je vybaven kvalitní došlapovou deskou a 2-vrstvou kurtou pro delší životnost pásu. Běžecká plocha má rozměry 43x135 cm. Dvojitý setrvačník o celkové váze 18 kg a masivní rámová konstrukce zaručí komfortní a plynulou chůzi (či běh) lehčím i těžším osobám. Díky plynule nastavitelné třecí čelisťové brzdě s manuální regulací zátěže lze pohyb ztížit, či usnadnit. Stroj také umožňuje chůzi do prudkého kopce.

Přehledný LCD displej zobrazuje hodnoty jako čas, rychlost, vzdálenost, spotřeba kalorií a měření tepové frekvence. Srdeční tep lze měřit pomocí dlaňových snímačů (hand puls). Tepovou frekvenci lze měřit i mnohem přesněji pomocí bezdrátového hrudního pásu o frekvenci 5 kHz (hrudní pás není součástí dodávky stroje). Napájení displeje prostřednictvím 2xAA baterií. Počítač má jednoduché intuitivní ovládání a disponuje také režimem Recovery pro vyhodnocení vaší aktuální fyzické kondice bezprostředně po dokončení tréninku.

Prostřednictvím regulovatelné čelisťové brzdy a dvojitému setrvačníku (zaručujícímu plynulost chodu) je možné nastavit "ubíhání pásu". Manuálním otočným regulátorem (viz foto) si manuálně nastavíte odpor pásu při chůzi na páse. Při konstrukci stroje bylo dbáno na optimální ergonomii pohybu pro drobnější i vyšší postavy.

Setrvačník o hmotnosti 2x9 kg vytváří, spolu s plynule nastavitelnou brzdou a masivní konstrukcí z ocelových profilů o průřezu 60 x 40 mm , plynulý a tichý chod i při velké zátěži.

Ve složené úsporné poloze má trenažér rozměry 65 x 75 x 152 cm pro lepší skladnost a samozřejmě je vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci. Součástí výbavy je i držák na láhev a 2x1 kg přídavné aerobní činky. Při šlapání tak můžete zapojit i horní část část a zintenzivnit váš trénink. Díky manuálně nastavitelnému sklonu v 5 polohách můžete trénovat přesně v takovém úhlu jaký si zvolíte. Ať už si chcete vyšlápnout pořádný kopec nebo lehce vyklusat na rovince. 

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka a servis:

 • Nadstandartní prodloužená záruka 3 roky na stroj.
 • Záruka 10 let na rám stroje.
 • Záruční servis bezplatně přímo u zákazníka doma.
 • Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 7 let.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

JP
05.03.2021 08:34 Jana Plíšková

rychlost dodání, přehledné stránky

NM
02.03.2021 08:35 Nela Muchová

jsem spokojená, běžím si doma u tv, za chvíli to bude asi jediné místo, kde budu moci běhat :(

AS
26.02.2021 10:35 Anna Slavíčková

Komunikace a rychlost dodáni se smontováním

Všechny recenze