383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Rotoped HOUSEFIT TIRO 100

  • Kód: HB-8268HPM
  • ID produktu :1566
  • Bodů: 39,97
Domácí využití, vhodné pro osoby od 150 do 190 cm, plynulý tichý chod, nosnost 150 kg, napájení přes externí síťový adaptér, barevně podsvícený LCD displej, držák tabletu, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Expeduji 23.06. (Poslední 1 kus)

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

11 990 Kč
registrovaní: 10 630 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Rotoped HOUSEFIT TIRO 100

Rotoped značky HOUSEFIT TIRO 100, z řady HOUSEFIT pro rok 2018, je vybaven elektronickou regulací zátěže s možností programování. Ergometr nabízí jak jednoduchou manuální volbu zátěže, tak i kompletní programové vybavení včetně profilových tréninků a programů řízených tepovou frekvencí. 

Trenažér zákazníkům nabízí kombinaci kvalitního ergonomického, ocelového rámu za velice příznivou cenu. Rámová konstrukce a výškově nastavitelná řídítka tak zajistí pohodlné a správné posezení lidem s výškou od 150 až do 190 cm. Vyvážený setrvačník o hmotnosti 9 kg, magnetická brzda a převod dopínaným řemenem zaručuje komfortní, plynulý a tichý chod i při větších zátěžích. Maximálně však do hmotnosti 150 kg. Tiro 100 je kompletně na ložiscích (šlapací střed, setrvačník, dopínací kladka atd.), což spolu s masivním rámem zajišťuje dlouhou životnost stroje. Elektronicky ovládaná magnetická brzda má 16-stupňovou regulaci zátěže.

Napájení probíhá přes externí síťový adaptér. Hmotnost stroje je 39 kg. Rozměry rotopedu jsou 98 x 56 x 152 cm.  

Přehledný a snadno ovladatelný computer je vybaven modře podsvíceným barevným LCD monitorem a zobrazuje hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, RPM otáčky (otáčky/min), Watty a tepovou frekvenci. Umožňuje cvičení v manuálním režimu (tlačítky + / - nastavuje zátěž ručně) a podle jednoho z 12 přednastavených programů (ergometr dle zvolené tratě mění sám zátěž v průběhu jízdy se zobrazením vaší polohy a tratě). Dále má i program řízený tepem (H.R.C.), při němž automaticky koriguje zátěž dle aktuální tepové frekvence a udržuje vás tak v optimální tepové zóně. To je ideální stav při spalování tuků. Pro tuto funkci je zásadní, že počítač umí komunikovat s hrudním pásem, tím je zaručen komfort a přesnost měření. Počítač je také vybaven systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit v tzv. zklidňovací fázi po cvičení váš fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku.

Součástí stroje je praktický držák tabletu pro sledování filmů. Tablet není součástí dodávky stroje.

Sestavení rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Pro snímání tepové frekvence jsou v řidítkách umístěny integrované dlaňové snímače (hand pulsy) vhodné pro občasné změření tepu. Tepovou frekvenci s přesnějším výsledkem změříte pomocí bezdrátového hrudního pásu o frekvenci 5 kHz s přeností EKG. Pás si lze dodatečně dokoupit. Rotoped nabízí vertikální i horizontální nastavení sedla a nastavení sklonu řidítek. Je vhodný i pro účely rehabilitace díky nastavení optimální polohy drobnějším lidem i lidem vyšší postavy. 

Trenažér je osazen špičkovým šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky. Profesionální šlapací střed s vyváženým setrvačníkem zaručují dlouhodobou životnost stroje a plynulý tichý chod. Plastové pedály jsou opatřeny řemínky (klipsnami) a bezpečně tak drží chodidlo na šlapačce. Závit šlapačky má standartní průměr 14 mm, lze ji tedy vyměnit za cyklistické.

Pod řidítky najdeme praktický držák na lahev pro maximální komfort a usnadnění, v tréninku důležitého, dodržování pitného režimu. Rotoped je vybaven transportními kolečky v přední části stroje umožňující snadný přesun po místnosti. V zadní části stroje najdeme nožičky vybavené vyrovnávači nerovností podlahy pro maximální stabilitu rotopedu. 


Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze