383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Skládací rotoped TUNTURI s počítačem

  • Kód: 14TUSFU261
  • ID produktu :155
  • Bodů: 6,32
Domácí použití, vhodný jako rehabilitační pomůcka, mini počítač, cvičení rukou i nohou, skladný. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Na stroje využijte lepších cen pro registrované

2 045 Kč
1 895 Kč
registrovaní: 1 840 Kč

Záruka:

  • 2 roky na stroj

Skládácí rotoped TUNTURI s počítačem

Mini rotoped značky TUNTURI patří do kategorie mini biků. Je to velmi jednoduchý stroj pro nenáročné uživatele. Velmi se osvědčil i pro rehabilitační cvičení. Trenažer Easy bike je svou velikosti nenáročný na prostor, snadno na něm můžete šlapat v obýváku u televize nebo za stolem při práci s počítačem. Je lehký, snadno ho přemístíte na potřebné místo a cvičit nebo rehabilitovat můžete přímo v obývacím pokoji při sledování oblíbeného televizního programu. Pro efektivnost šlapání je nejvhodnější posed v křesle. Kolena tak svírají správný úhel a cvičení má větší přínos. Malý počítačový displej vás bude informovat o aktuálních hodnotách probíhajícího tréninku, jako jsou čas cvičení, spálené kalorie, počet kroků.

Minirotoped pro domácí cvičení

Tento malý trenažér bude ideální cvičební pomůckou pro lidi po operacích, kteří potřebuji rozhýbat končetiny a klouby jednoduchým pohybem, pro starší osoby, které můžou cvičit pouze v poloze sedu a pro každého, kdo chce jednoduše rehabilitovat. Procvičovat můžete nejen nohy, ale i ruce. Postačí trenažer postavit na stolek a místo nohou šlapat rukama. Odpor je zde zajištěn mechanickým přítlačným systémem, který lze regulovat otočným kolečkem. Robustní konstrukce z pevného kovu se da snadno složit a mini stroj je tak ještě menší a při úklidu nezabere prakticky žádné místo. Plastové pedály jsou vybavené fixačními řemínky (klipsnami) a bezpečně tak drží chodidlo na šlapačce.

Jednoduchý stroj pro rehabilitační cvičení

Hmotnost stroje je 4 kg, jeho nosnost je 100 kg (plnou váhou se na trenažér stavět nelze). Rozměry trenažeru: 49 x 38 x 37 cm.

Záruka:

  • 2 roky na stroj


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

ES
07.05.2021 10:12 Eliška Stehlková

perfektní

VL
28.04.2021 07:19 Věra Loužilová

:)

LV
25.04.2021 13:34 Ludmila Votavová

Doporučuji bez výhrad

Všechny recenze