383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Rotoped HOUSEFIT TIRO 70

  • Kód: HB-8203HPM
  • ID produktu :116
  • Bodů: 33,30
Domácí použití, nosnost 150 kg, nastavitelné sedlo a naklápěcí řídítka, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Expeduji 31.07. (Poslední 1 kus)

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

9 990 Kč
registrovaní: 9 690 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám stroje.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Rotoped HOUSEFIT TIRO 70

Rotoped HOUSEFIT TIRO 70 řadíme mezi rotopedy s kvalitní mechanikou a skvělou ergonomií rámu, kterou doma ocení každý náročnější zákazník. Konstrukce a rozměry rámu zaručují pohodlné a správné sezení lidem s malou (150 cm) i vyšší postavou do výšky až 190 cm. Rotoped poskytuje dostatečný rozsah pro horizontální i vertikální nastavení včetně sklonu sedla. Těžký kalibrovaný setrvačník o hmotnosti 9 kg umožňuje bezproblémový a plynulý trénink osobám do hmotnosti 150 kg. Komfortní, plynulý a zcela tichý chod zajišťuje moderní magnetická brzda ovládaná elektronicky s rozsáhem 1-16 stupňů a výkonem 10 - 350 W. Rotoped má bezpečnostní volnoběh. 

Rotoped Housefit TIRO 70 je vybaven přehledným a snadno ovladatelným barevně podsvíceným LCD displejem se snadným ovládáním. Zobrazuje běžné hodnoty v tréninku jako je čas, aktuální rychlost, ujetou vzdálenost, frekvenci otáček (RPM), spálené kalorie a zátěž. Na displeji si můžete předvolit požadované hodnoty. Model disponuje 12 přednastavenými programy a HRC programy + manuální režim.

Měření tepové frekvence probíhá pomocí integrovaných dlaňových senzorů v rukojetích (hand pulsy). Počítač je vybaven systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit v tzv. zklidňovací fázi po cvičení váš aktuální fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku. Pro přesnější a dlouhodobé měření tepové frekvence je vhodnější využít integrovaný přijímač a propojit rotoped bezdrátově hrudním pásem o frekvenci 5 kHz s přesností EKG. Hrudní pás je možné u nás dokoupit samostatně. 

Sedlo rotopedu lze horizontálně i vertikálně nastavit včetně jeho sklonu. Výškově lze nastavit sedlo v rozmezí 65 - 94 cm. Díky tomuto nastavení si na rotopedu zacvičí pohodlně každý bez ohledu na výšku, aniž by při šlapání trpěly kolena nebo záda. U řídítek lze nastavovat sklon. Profesionální šlapací střed je osazen kuličkovými ložisky a klikami na kónický čtyřhran, což zaručí dlouhou životnost stroje a plynulost jeho chodu. Pedály jsou opatřeny řemínky, které drží nohu bezpečně na šlapačce. Závit šlapačky má průměr standardních 14 mm a lze je tedy vyměnit za cyklistické.

Součástí výbavy trenažéru jsou také transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti podlahy pro maximální stabilitu při šlapání a snadnou manipulaci v prostoru. Praktický držák na lahev je umístěn pod řídítky.

Jedná se o sestavený stoj ve 100% stavu. Montáž a zprovoznění rotopedu je v tomto případě na nás a zcela zdarma.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám stroje.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze