Posilovací vak TUNTURI Bulgarian Bag - modrý 15 kg

ID: 14TUSCF018

Tunturi Bulgarian Bag, 15 kg, modrý

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme ještě dnes

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 9 %

2 190 Kč
1 990 Kč

Přidat k porovnání

Tunturi Bulgarien Bag 5kg je cvičební pomůcka pro trénink špičkových sportovců. Jedinečný fitness nástroj, který maximalizuje svalovou vytrvalost, kardiovaskulární fitness a sílu.

TUNTURI BULGARIEN BAG
15KG - MODRÁ
Bulgarien bag je jedinečný tréninkový kamarád, speciálně navržený zápasníky pro zlepšení vaší výbušnosti. Ideální pro provádění různých silových cvičení pro horní a dolní část těla.

Bulgarien Bag je jedinečný tréninkový kamarád, speciálně navržený zápasníky pro zlepšení vaší výbušnosti. Perfektní pro provádění různých silových cvičení pro horní a dolní část těla. Například: rotační švihy, step upy, dřepy s výskokem, vzpřímené řady nebo výpady nad hlavu. Pytel na písek má 3 úchyty vzadu a 2 úchyty s poutky vpředu. To umožňuje držet pytel během tréninku různými způsoby. Bulharský sandbag je k dispozici také se závažím o hmotnosti 5, 10 a 20 kg. Liší se barvou, která usnadňuje rozlišení pytlů. Velmi užitečné!

Výhody pytle Tunturi Bulgarian Bag - Bulgarian Sandbag
- Ideální pro zlepšení výbušnosti
- S různými rukojeťmi: k použití pro různá cvičení
- Pevný a odolný, vhodný pro intenzivní používání

Rozšiřte svou sbírku tréninkového vybavení o tento jedinečný Tunturi Bulgarian Bag!

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training
Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou vytěžit ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

O značce Tunturi
Ciťte se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři v roce 1922 založili obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.


Přehled specifikací:
Rozměry Tunturi Bulgarian Bag (LWH): 60 x 36 x 21 cm.
○ Hmotnost: 15 kg.
○ Barva: modrá | černá
○ Materiál: Materiál: koženka | výplň z písku a vlny
○ K dispozici různé gramáže (barvy)
○ Kód výrobku: : 14TUSCF018
○ EAN kód: 8717842026625


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze