383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 80

  • Kód: HB-8268ELM
  • ID produktu :664
  • Bodů: 53,30
Domácí použití, nosnost 150 kg, magnetický brzdný systém, univerzální délka kroku, velkorysý protiskluzový nášlap, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

16 990 Kč
15 990 Kč
registrovaní: 15 510 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 80

Housefit Motio 80 je univerzální trenažér, který je určen pro začínající i do sportu zapálené jedince. Svou ergonomii bude vyhovovat jak menším tak i vyšším postavam. Díky tomuto trenažéru můžete efektivně a na maximum trénovat každý den ve své domácí posilovně. Magnetický odpor neboli brzdný systém SMR resistance má tichý chod a plynulou regulaci s dostatečným rozsahem zátěže v rozmezí 16 úrovní. Vyvážený setrvačníkový systém s hmotností 19 kg zaručuje stabilní a plynulý chod trenažéru. Délka kroku je univerzální, a to 40 cm, ideální pro váš přirozený pohyb. Nášlapy jsou protiskluzové a dostatečně rozměrné i pro lidi s větším rozměrem nohy. Kloubní spoje a šlapací střed je osazen ložisky. Zajisti tak vašemu stroji dokonalou ergonomii a dlouhou životnost při pravidelném tréninku. Nosnost stroje je 150 kg. 

Eliptický trenažér Orbitrek

Stroj Motio 80 je vybaven počítačem s přehledným podsvíceným displejem v barevném provedení. Displej zobrazuje informace o vašem tréninku jako je čas tréninku, momentální rychlost, uběhnutá vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence, nastavená zátěž atd. Tepovou frekvenci lze měřit přes senzory na madlech tzv. "hand pulsy" nebo ještě lépe přes hrudní pás s přesností EKG, který sice není součástí dodávky stroje, ale je k zakoupení na našem e-shopu. Počítač nabízí 21 přednastavených programů, které vám pomůžou zaměřit se na konkrétní fitness cíle, jako je hubnutí nebo vybudování lepší kondice. Z toho 3x HRC program, který automaticky řídí váš trénink dle nastavené tepové frekvence. Režim Recovery pro určení vaši aktuální kondice dopomůže k ještě lepším výsledkům budoucích tréninků. V manuálním režimu můžete mít trénink zcela pod svou kontrolou.

Pc s přednastavěnými programy

Crossový trenažér je vybaven držákem na tablet (tablet není součásti dodávky), praktickým držákem na flašku pro dodržování pitného režimu a transportními kolečky, které zajistí snadnou manipulaci se strojem. Přepravní kolečka nalezneme v přední části stroje. Stabilitu a maximální zatížení zajistí vyrovnávače nerovností podlahy. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Protiskluzové nášlapy pro každou nožku

Kompletní nabídku crossových trenažérů najdete v kategorii Eliptické trenažéry.

Praktický držák na lahev

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

FB
15.04.2021 17:03 Filip Bašta

spokojenost

HS
15.04.2021 12:47 Hana Skoupá

lepší cena po registraci

09.04.2021 22:59 Miroslava Čermáková

mám dvakrát dobrou zkušenost s tímto eshopem

Všechny recenze