Probio15

ID: RN-z7811_c27923

Probiotika a prebiotika. Komplexní výrobek nejen se 14 kmeny tzv. mléčných bakterií.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

469 Kč

Přidat k porovnání

Probio15 je komplexní výrobek špičkové kvality, který obsahuje celkem 14 kmenů tzv. mléčných bakterií běžně se vyskytujících ve střevním traktu a 1 kmen kvasinky Saccharomyces boulardii. Tyto kmeny jsou doplněny rozpustnout vlákninou, tj. fruktooligosacharidy a inulinem (prebiotika). Jedná se o nejkomplexnější probiotika (správně spíše synbiotika, jelikož produkt obsahuje i prebiotika) na trhu, které byly vyrobeny ve spolupráci s vědci z Belgie, kteří mají s probiotickými kmeny letité zkušenosti a patří ke světové špičce. Produkt je vhodný zejména pro dospělé jedince kvůli své komplexnosti a síle (300 mil. CFU probiotik + prebiotika).

  • 15 kmenů bakterií mléčného kvašení a kvasinek
  • synbiotika (probiotika + prebiotika)

Laktobacily jsou součástí zdravé střevní mikroflóry, která se stará o správnou funkci střev a o celkový zdravotní stav člověka. Důležitost mikroflóry je aktuálně jedno z nejvíce diskutovaných témat, jelikož se mikroflóra podílí na mnoha procesech našeho těla. Produkt obsahuje tyto druhy laktobacilů: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus lactis.

Bifidobakterie jsou primárně osídleny v trávicím traktu. Jejich hlavní úloha spočívá v blokaci růstu nežádoucích bakterií. V interakci s mikrofágy paralyzují patogenní bakterie a znemožňují jim ulpět na střevní stěně. Produkt obsahuje tyto bifidobakterie: Bifidobacterium an lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium I. infantis, Bifidobacterium I. longum, Bifidobacterium breve.

Dalšími aktivními kmeny jsou Streptococcus thermophilus, Saccharomyces boulardii a Bacillus coagulans. Streptococcus osidluje zejména přední část tenkého střeva a vytváří zde kyselé podmínky pro další osídlení. Saccharomyces boulardii obsahuje směs speciálních kvasinek zaměřených proti nežádoucím bakteriím. Hodí se zejména při cestování a také při nerovnováze střevních bakterií, problémech typu kandida, při stresu nebo vyčerpání. Bacillus coagulans je bakterie inhibující růst patogenních mikroorganismů v zažívacím traktu. Produkuje kyselinu mléčnou ve střevě a také antibakteriální látku zvanou koagulin.

Prebiotika jsou nestravitelné oligosacharidy, které stimulují růst nebo aktivitu určité bakterie nebo skupiny bakterií a které mají pozitivní účinek na lidské zdraví. Inulin, oligofruktóza, galaktooligosacharidy a laktulóza splňují všechna kritéria prebiotika. Cílovými mikroorganismy pro prebiotika jsou hlavně bifidobakterie. Fermentací prebiotik probiotiky v tlustém střevu dochází k produkci kyseliny octové, máselné, propionové aj. Tím se snižuje pH a potlačuje růst patogenních a hnilobných bakterií, je podpořena tvorba střevní ochranné mukózy.

Obsah kapsle je stabilní, a to i v kyselém prostředí žaludku, kapsle se začínají rozpadat až v tenkém střevě, kde se z nich uvolňují aktivní obsahové látky. Kapsle odolávají extrémním klimatickým podmínkám s vysokou teplotou a vzdušnou vlhkostí. Celulózový obal kapslí s minimálním obsahem vody dokonale chrání obsah kapsle před navlhnutím a poskytuje kapsli vysokou mechanickou pevnost. Kapsle jsou navíc naplněny ve speciální dóze, která poskytuje maximální ochranu před působením nepříznivých vnějších podmínek.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 - 2 kapsle Probio15 denně, během jídla nebo po jídle
  • hmotnost obsahu balení 30 cps je 15,3 g

Tabulka nutričních hodnot:

1 cps
komplexní směs probiotik300 mil. CFU / 25 - 74 mg
- Bifidobacterium an lactis
- Bifidobacterium bifidum
- Bifidobacterium l. infantis
- Bifidobacterium l. longum
- Bifidobacterium breve
- Lactobacillus acidophilus
- Lactobacillus brevis
- Lactobacillus casei
- Lactobacillus plantarum
- Lactobacillus rhamnosus
- Lactobacillus salivarius
- Lactobacillus lactis
- Streptococcus thermophilus
- Bacillus coagulans
- Saccharomyces boulardii
fruktooligosacharidy (FOS)21 mg
inulin21 mg

Složení:

  • 14 kmenů bakterií mléčného kvašení (mléčné deriváty) + 1 kmen kvasinek, plnidlo kukuřičný maltodextrin, fruktooligosacharidy, inulin, protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý
  • obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, guma gellan, voda

Upozornění:

Doplněk stravy obsahující bakterie mléčného kvašení. Není určeno dětem do 15 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek neobsahuje GMO ani nanomateriály, není ionizovaný ani ozářený. Čtěte pečlivě příbalový leták, který obsahuje velmi důležité informace. Skladujte v původním obalu na suchém a chladném místě, ideálně v lednici.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze