Testo Virus Part 2

ID: RN-z7513_c26734

Komplexní složení pro optimalizaci hladiny testosteronu.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

699 Kč

Přidat k porovnání

Produkt Testo Virus Part 2 přináší naprosto bez debat jednu z nejkomplexnějších legálních formulí pro optimalizaci a podporu testosteronu na trhu. Obsahuje 7 rostlinných látek složených dle aktuálních studií pro nejvyšší možné synergické fungování. Obsahuje mimo jiné i značkové extrakty Fenusterols (s 50% obsahem steroidních saponinů), ForsLean se standardizovaným forskolinem a AstraGin, který zajišťuje skutečně zlepšenou biologickou dostupnost. Kompletně rostlinné složení vč. kapsle - vhodné i pro vegany. Pro ultimátní výsledek doporučujeme kombinovat s Testo Virus Part 1.

Tribulus je super látka, ale pouze na zvýšení libida, určitě ne na zvýšení testosteronu (více než 8 studií prokázalo nulový nebo minimální vliv na zvýšení volného a celkového testosteronu). Tribulus je v ČR pravděpodobně nejznámější látka pro "zvýšení testosteronu", bohužel má v tomto ohledu asi stejný účinek jako L-karnitin na hubnutí. Pevně věříme, že se díky našemu produktu začne více lidí zamýšlet nad tím, co má reálně smysl a co je jen reklamní tahák.

Maca je tzv. superpotravina, bylina pocházející z Peru, která se používá od nepaměti. Maca nepůsobí přímo na zvyšování testosteronu, ale zvyšuje jeho prekurzor DHEA, nejhojněji cirkulující hormon v těle, který slouží jako základ pro syntézu všech dalších androgenů (u mužů) i estrogenů (u žen). Nedostatek DHEA bývá jedním z nejčastějších důvodů sníženého testosteronu u většiny mužů. Zvyšuje výkon a vytrvalost, pomáhá zlepšovat plodnost a optimalizuje hormonální systém. Ideální dávka se jeví mezi 1500 a 3000 mg (Testo Virus Part 2 v "hardcore dávce" nabízí 1000 mg 4:1 extraktu = 4000 mg sušeného kořene maky).

Fenusterols je extrakt získaný ze semen pískavice řecké seno (fenugreek) a je standardizován na obsah minimálně 50 % steroidních saponinů. Má výrazný vliv na uvolňování luteinizačního hormonu (LH). LH zase signalizuje hypofýze, aby produkovala více testosteronu a vyšší hladiny testosteronu mají logicky vliv na sportovní výkon. Mechanismus účinku uvolňování hormonů je spojen s přeměnou cholesterolu na aktivní hormony, což má za následek současné snížení hladiny cholesterolu v plazmě. Mimo testosteron má pískavice vliv na zvýšení libida a snížení DHT (dihydrotestosteronu, který má negativní vliv například na vypadávání vlasů). Dle studií se jeví ideální dávka 400 až 500 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 500 mg v "hardcore dávce".

Ashwagandha je adaptogen a jedna z nejdůležitějších ajurvédských bylin. Pomáhá optimalizovat testosteron u silově trénujících mužů, má vliv na snížení kortizolu (ochrana proti stresu, zklidnění). Zvyšuje uvolňování luteinizačního hormonu - stejně jako pískavice - působí tedy synergicky a pomáhají tímto způsobem s hladinou testosteronu. Ideální dávka se jeví mezi 300 až 500 mg, Testo Virus Part 2 nabízí 500 mg v "hardcore dávce".

ForsLean obsahuje patentovaný extrakt z kořenů rostliny Coleus forskohlii, který je standardizovaný na 10% obsah forskolinu. Forskolin byl tradičně znám pro svou širokou škálu výhod, pozornost vědců si však zasloužila jeho činnost jakožto non-adrenergního stimulátoru enzymu adenylátcyklázy, který má podpůrnou roli při řízení tělesné hmotnosti a podpoře čisté svalové hmoty. Dle studie má forskolin vliv na hladinu testosteronu, kdy byla hladina volného testosteronu zvýšena oproti skupině s placebem (16,77 % vs. 1,08 %). Ideální dávka podle studií je 250 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 250 mg v "hardcore dávce".

Panax ginseng - ženšen pravý má zanedbatelný vliv na testosteron, nicméně pomáhá snižovat únavu, zvyšovat soustředění a zvyšuje proudění krve. Jedná se o nejpopulárnější adaptogen, který pomáhá optimalizovat činnost organismu (normální hladina cukru v krvi, krevní tlak, fyzické a duševní zdraví...). Ideální dávka se jeví mezi 200 až 400 mg denně, Testo Virus Part 2 nabízí 200 mg v "hardcore dávce".

Rhodiola rosea - druhý nejpopulárnější adaptogen je rozchodnice růžová. Přidána je pro synergické fungování se ženšenem (a dalšími látkami). Rozchodnice zvyšuje odolnost nervového systému při únavě a stresu. Působí na kognitivní a duševní výkonnost. Podporuje také kondici a fyzický výkon. Zároveň působí jako antioxidant a podporuje normální trávení, srdce a cévní systém.

AstraGin je přírodní produkt zlepšující absorbci ostatních látek. Umožní většímu množství živin projít z krevního oběhu do buněk. AstraGin zajišťuje skutečně zlepšenou biologickou dostupnost a zlepšuje stav mikrobioty (mikroflóry).

Testo Virus Part 2 vznikl jako druhá část k Testo Virus Part 1 (kyselina asparagová, bór, zinek a vitamín D3), aby vznikla ultimátní kombinace toho dost možná nejlepšího, co můžete na našem trhu legálně sehnat. S ohledem na použité látky je Part 1 vhodný hlavně do PCT (post cycle therapy) a na krátkodobější boost testosteronu (tedy je vhodné produkt cyklovat), Part 2 slouží pro dlouhodobou a účinnou optimalizaci hormonálního systému. Part 2 obsahuje 7 aktivních extraktů z bylin v originální kombinaci s funkčním množstvím. Formulím založeným pouze na tribulu již odzvonilo, je čas pro novou generaci produktů, které mají reálný vliv na optimalizaci testosteronu. Doplněk stravy vhodný pro sportovce. Komplexní směs rostlinných extraktů pro optimalizaci testosteronu. ForsLean a Fenusterols je registrovaná ochranná známka firmy Sabinsa. AstraGin je registrovaná ochranná známka firmy NuLiv Science USA Inc.

Doporučené dávkování:

  • začátečníci: užijte 2 kapsle Testo Virus Part 2 kdykoliv během dne
  • hardcore: užijte 4 kapsle kdykoliv během dne
  • nepřekračujte dávku 4 kapslí denně
  • zapijte dostatečným množstvím vody
  • hmotnost obsahu balení 120 cps je 92,25 g

Obsah účinných látek:

2 cps4 cps
maca500 mg1000 mg
Fenusterols250 mg500 mg
- z toho steroidních saponinů125 mg250 mg
ashwagandha250 mg 500 mg
- z toho withanolidů17,5 mg 35 mg
ForsLean125 mg 250 mg
- z toho forskolinu12,5 mg 25 mg
ženšen pravý100 mg 200 mg
rozchodnice růžová50 mg 100 mg
- z toho salidrosidů0,5 mg 1 mg
AstraGin2,5 mg5 mg

Složení:

  • extrakt z kořene macy peruánské (Lepidium meyenii, extrakt 4:1, ekvivalentní k množství 4000 mg sušeného kořene), Fenusterols (Trigonella foenum-gaecum, pískavice řecké seno, 50 % steroidních saponinů, 1 % diosgeninu), ashwagandha (Witania somnifera, extrakt z kořene, 7 % withanolidů), ForsLean (Coleus forskohlii, extrakt z kořene, 10 % forskolinu), ženšen pravý (Panax ginseng, extrakt z kořene), rozchodnice růžová (Rhodiola rosea, extrakt, 1 % rosavinu), plnidlo rostlinný stearan hořečnatý, AstraGin (výtažek z rostliny Panax notoginseng - kořen - v poměru 10:1), veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza)

Upozornění:

Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek je vhodný zejména pro muže. Výrobek je vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sójové boby, korýše, rybí olej, ořechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použítím nebo skladováním. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Před užíváním se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze