Novoroční slevy

Posilovací kolečko na břicho TUNTURI s podložkou

ID: 14TUSFU270

Posilovací kolečko s molitanovými rukojeťi a podložkou pod kolena

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 3.3. slevu 1 500 Kč s kódem ZIMA1500 na tento produkt.

369 Kč

Přidat k porovnání

TUNTURI EXERCISE WHEEL DELUXE
Chcete posílit svalovou sílu v kombinaci se zlepšením rovnováhy? To je možné: s tímto dvojitým cvičebním kolečkem Tunturi procvičíte svaly horní části těla.

Chcete si vybudovat svalovou sílu v kombinaci se zlepšením rovnováhy? To je možné: s tímto kolečkem Tunturi Double Exercise Wheel procvičíte svaly horní části těla. Udržujte rovnováhu během tréninku správným prováděním valivého pohybu.

Dobrý úchop
Toto cvičební kolečko trénuje břišní, zádové a horní svalové partie těla při zachování úchopu. Dvojité kolečko a pěnové protiskluzové rukojeti vám umožní snadné zvládnutí techniky. Podložka pod kolena zajišťuje, že si při cvičení neublížíte na kolenou.

Výhody posilovacího kolečka Tunturi Deluxe
- Dvojité, pevné kolečko na cvičení
- Protiskluzové rukojeti
- Včetně podložky

Kombinujte silový trénink s tréninkem rovnováhy. Vyberte si Tunturi Exercise Wheel Deluxe.

O Tunturi

Cítit se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři založili v roce 1922 obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training

Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

Přehled specifikací:
○ Rozměry: D: 26 cm Š: 23 cm V: 60 cm
○ Hmotnost: 0,650 kg
○ Materiál: syntetika
○ Kód výrobku: 14TUSFU270
○ EAN kód: 8717842022306


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze