Nízkokalorický dresink ForPro® - 500 ml, 1000 ostrovů
ID: RN-z8025_c28453Perfektní a lahodný nízkokalorický dressing bez tuku vhodný i do přísných diet.
Celý popis a parametry produktu
Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.
RN-z8025_c28452
159 Kč
Parametry
Značka:
ForPro
Hmotnost balení (g):
101 - 500
[tip] Výprodej za extra sníženou cenu. Doporučené datum spotřeby uvedené na obalu najdete v tabulce výběru variant. Reálná doba použitelnosti produktů je výrazně delší.
Nízkokalorické dresinky bez tuků a přidaných cukrů Near Zero Calorie jsou perfektní přísadou pro mnoho různých druhů jídel, včetně salátů, sendvičů a hamburgerů, můžete je využít jako dipy k masům, k sýru a dalším pokrmům. Dresinky mají velmi nízký obsah kalorií a cukrů, proto můžete všechny vynikající příchutě používat i v dietě, kdy nechcete zařazovat klasické kalorické dresinky. Vyzkoušejte různé příchutě a Vaše oblíbená jídla budou ještě chutnější.
✅ vhodné do diety ✅ bez lepku ✅ bez tuku a přidaného cukru ✅ vegan [zbozi:8023,8024,8034]
Nízkokalorické dresinky ForPro® se hodí jak pro běžnou stravu, tak do redukčních diet i řady specifických výživových směrů. Jsou bez tuku a jen s minimálním množstvím (výhradně přirozeně obsaženého) cukru. Stejně jako u všech produktů ForPro® i zde jsou použity jen prvotřídní suroviny, díky kterým vznikla dokonalá receptura zachovávající výborné chutě a splňující nejpřísnější nutriční požadavky. Nízkokalorické dresinky ForPro® jsou nejlepší volbou pro všechny, kteří si chtějí dochutit svá oblíbená jídla bez výčitek. [o-znacce-forpro] [soutez-forpro]
Nízkokalorické dresinky Near Zero Calorie Dressing:
- bez lepku
- bez laktózy
- bez tuku
- bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry)
- velmi nízký obsah (přirozených) cukrů
- velmi nízký obsah kalorií
- vhodné pro vegany
Ochutnejte výborné varianty:
- Ceasar salát. Unikátní chuť zálivky je výsledkem přidaného octa, česneku, sušené bazalky a citrusové vlákniny. Je perfektním kořením pro mnoho různých druhů jídel, včetně salátů a sendvičů.
- Tzatziky. Nízkokalorický dresink s příchutí tzatziky - zálivka je vyrobena z alkoholického octa, citrusové vlákniny a lahodného koření, které jí dodávají vlastní neobvyklou chuť. Tento dresink je dokonalým doplňkem jakéhokoliv jídla, zejména pokrmů řeckého druhu.
- 1000 ostrovů. Jeden z nejoblíbenějších dresinků, jehož jedinečná chuť je výsledkem přidaného octa, koření, pepře, citrusové vlákniny a rajčatové omáčky. Je to perfektní směs koření pro mnoho různých druhů jídel, včetně salátů, sendvičů a hamburgerů.
Doporučení k použití:
- před použitím pečlivě protřepejte
- dávku 5 ml použijte na Vaše oblíbená jídla, užívejte dle potřeby, jídlo zkonzumujte hned po připravení
- ergonomické balení a víčko bez odkapávání zajišťuje, že přidáte přesně takové množství, jaké chcete, ať už omáčky používáte doma, nebo na cestách
- [tip] lahodné dresinky můžete použít i k dochucení těstovin Triple Zero, do různých salátů, sendvičů, burgerů nebo jako dip k různým druhům masa, sýrů a dalších oblíbených pokrmů
Tabulka nutričních hodnot:
100 ml | |||
---|---|---|---|
caesar | tzatziky | 1000 ostrovů | |
energetická hodnota | 27 kJ/7 kcal | bude doplněno | 58 kJ/14 kcal |
bílkoviny | 0,1 g | 0,35 g | |
sacharidy | 0,8 g | 2 g | |
- z toho cukry | 0,1 g | 0,92 g | |
tuky | 0 g | 0,14 g | |
- z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g | 0,04 g | |
vláknina | 1,3 g | 1,6 g | |
sůl | 1,6 g | 1,4 g | |
5 ml | |||
caesar | tzatziky | 1000 ostrovů | |
energetická hodnota | 1 kJ/0 kcal | bude doplněno | 3 kJ/1 kcal |
bílkoviny | 0 g | 0,02 g | |
sacharidy | 0 g | 0,1 g | |
- z toho cukry | 0 g | 0,05 g | |
tuky | 0 g | 0,01 g | |
- z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g | 0 g | |
vláknina | 0,1 g | 0,08 g | |
sůl | 0,08 g | 0,07 g |
Složení:
Caesar salát
- voda, jablečný ocet, sůl, zahušťovadla (xanthanová guma, karboxymethylcelulóza, citrusová vláknina), aromata, barvivo oxid titaničitý, konzervant sorban draselný, sušená bazalka, česnekový extrakt, sladidlo sukralóza
- může obsahovat stopy mléka, sóji, hořčice a celeru
Tzatziky
- voda, lihový ocet, zahušťovadla (citrusová vláknina, celulózová guma, xanthanová guma), koření, aromata, sůl, barvivo oxid titaničitý, konzervant sorban draselný, sladidlo sukralóza
- může obsahovat stopy mléka, sóji, hořčice a celeru
1000 ostrovů
- voda, rajčatový protlak 4,11 %, lihový ocet, zahušťovadla (citrusová vláknina, celulózová guma, xanthanová guma), extrakty z koření (obsahuje celer), sůl, hořčice, aroma, koření, konzervant sorban draselný, regulátor kyselosti kyselina citronová, barvivo oxid titaničitý, sladidlo sukralóza
- může obsahovat stopy mléka, sóji
Upozornění:
Se sladidlem. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před slunečním zářením. Před použitím protřepejte. Případné oddělení emulze není na závadu. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 4 týdnů. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou složku produktu.