Complex Multivitamin 1+1 zdarma

ID: RN-z8207_c28923

Směs vitamínů a minerálních látek pro podporu všech základních funkcí organismu.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

299 Kč

Přidat k porovnání

V extra výhodné nabídce nyní dostanete 120 kapslí komplexního multivitamínu pro Vaše zdraví!

Směs vitamínů a minerálních látek pro podporu všech základních funkcí organismu a jeho správné fungování do sportovní i běžné výživy. Jedna kapsle tohoto přípravku obsahuje kompletní zastoupení vitamínů rozpustných ve vodě i vitamínů rozpustných v tucích. Tedy včetně B komplexu, vitamínu C, A, D nebo K. V jedné dávce 58 mg vitamínů a 243 mg minerálů.

Vitamíny a minerální látky jsou pro nás v běžném životě velmi důležité. O to důležitější jsou pro sportovce. Pracují prakticky u všech dějů v organismu, a to včetně anabolických pochodů, trávení a vstřebávání živin nebo produkce energie. Jejich dodávka je tedy prakticky nutná, a to i v kontrastu s dnešními průmyslově vyráběnými potravinami, ve kterých se obsah minerálních látek a vitamínů stále snižuje.

Vitamíny řady B jsou důležitým mediátorem metabolismu všech živin, jsou důležité pro vstřebávání určitých minerálních látek a podílejí se na energetickém metabolismu. V přeneseném slova smyslu jsou tak velmi důležitým hráčem nejen ve výživě těla a využití živin, například i pro tvorbu svalové hmoty, ale mohou také efektivně ovlivňovat výkonnost v posilovně.

Vitamín D je přímo zastoupen ve své D3 formě, která je považována za nejúčinnější. Právě ta má vliv na imunitní systém i správnou funkci svalů v tréninkovém procesu. Ovlivňuje také vstřebávání vápníku.

Zastoupení minerálních látek - obsahuje komplex těch nejnutnějších, a to od makroelementů jako vápník, hořčík, draslík nebo chlor až k mikroelementům a stopovým prvkům. Právě ty jsou nejdůležitějšími hráči v procesu udržení osmotické rovnováhy, vstřebávání živin, tvorbě hormonů a správných funkcí svalové hmoty a procesu svalového stahu.

Nejdůležitějšími jsou v tomto procesu vápník, draslík i hořčík. Pro sportovce jedny z nejdůležitějších minerálních látek. Ty jsou navíc v běžné výživě zcela nedostatkovým „zbožím“, proto je jejich doplnění jasnou nutností, a to nejen ve sportovní výživě, ale také v běžné stravě. Jedna kapsle dokáže pokrýt až čtvrtinu z denní potřeby těchto mikroživin.

Stejně tak můžete těžit z výhodných forem minerálních látek, které ovlivňují hormonální produkci, jsou to zejména železo, mangan, zinek, měď, hořčík, draslík. Přeneseně řečeno, právě tyto minerální látky mohou být jazýčkem na vahách pro Vaše svalové přírůstky, snižování tělesné hmotnosti nebo vhodné nastavení metabolismu. Najdete je v produktu v jejich organické i anorganické formě.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 kapsli Complexu ráno po jídle a 1 kapsli večer po posledním jídle
  • zapijte dostatečným množstvím vody
  • hmotnost jedné kapsle je 600 mg

Přehled účinných látek:

2 cps
vitamín C (kyselina askorbová)60 mg
vitamín B3 (niacin)20 mg
vitamín E 20 mg
vitamín B5 10 mg
vitamín B6 (pyridoxin)2 mg
vitamín B2 (riboflavin)1,7 mg
vitamín A1,5 mg
vitamín B1 (thiamin)1,5 mg
kyselina listová400 mcg
beta karoten30 mcg
biotin30 mcg
vitamín K25 mcg
vitamín D310 mcg
vitamín B126 mcg
vápník162 mg
fosfor109 mg
hořčík100 mg
draslík40 mg
chlor36 mg
železo18 mg
zinek15 mg
mangan2,5 mg
měď2 mg
fluor1,75 mg
bor150 mcg
jod150 mcg
chrom25 mcg
molybden25 mcg
selen20 mcg
křemík10 mcg

Složení:

  • fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, chlorid draselný, L-askorbová kyselina (vitamín C), DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), fumarát železnatý, nikotinamid (vitamín B3), oxid zinečnatý, D-pantothenát vápenatý (vitamín B5), jodid draselný, retinyl acetát (vitamín A), síran manganatý, fluorid draselný, cholekalciferol (vitamín D3), oxid měďnatý, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), boritan sodný, fytomenadion (vitamín K), kyselina listová, chlorid chromitý, kyanokobalamin (vitamín B12), molybdenan sodný, selenan sodný, beta karoten, D-biotin, oxid křemičitý, selen

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu v teplotě do 25 °C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nenahrazuje pestrou stravu.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze