Novoroční slevy

Liposomal Vitamin B12

ID: RN-z8006_c28402

Vitamín B12 ve veganské lipozomální formě zajišťující maximální vstřebatelnost a využitelnost.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

299 Kč

Přidat k porovnání

Vitamín B12 hraje významnou úlohu během mnoha důležitých pochodů v našem těle. Lipozomální veganská forma zajišťuje maximální možnou vstřebatelnost a využitelnost účinné látky. Vitamín B12 odpovídá za správnou činnost psychiky, optimální stav krve a účastní se procesu dělení buňek. Souvisí tedy přímo i nepřímo s naší životní energií. Nepodceňujte tento důležitý vitamín a myslete na jeho dostatečný příjem. Obzvláště pokud jste převážně na rostlinné stravě. V tomto případě se doporučuje B12 suplementovat, aby Vašemu organismu nechyběl. Volte však nejvyšší kvalitu. Vhodné pro vegany.

B12 je ve vodě rozpustný vitamín, který patří mezi vitamíny skupiny B. Běžně je produkován bakteriemi (standardně ve střevech savců, ale také v půdě, nebo například v rybnících). Člověk si jej však nedokáže syntetizovat ve svém vlastním organismu zcela sám. Proto je nutné přijímat B12 denně z potravy, nebo z doplňků stravy. Vitamín B12 je velmi důležitý pro udržení širokého spektra životních pochodů – od růstu a dělení buněk přes tvorbu červených krvinek až po přeměnu živin z potravy na využitelnou energii.

Je také nezbytný pro zdravé fungování nervového systému (odtud „béčka na nervy“), může pomoci během stresového období či podpořit při potížích se spaním. Vitamín B12 také pomáhá regulovat správnou funkci buněčných procesů souvisejících s tvorbou energie, čímž hladina B12 může souviset dokonce i s naším pocitem vitality.

 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k normální psychické činnosti
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • přispívá k normální tvorbě červených krvinek
 • přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu
 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • podílí se na procesu dělení buněk

Dopřejte si vysoce kvalitní vitamín B12 s maximální možnou biologickou dostupností a využitelností všech aktivních složek. Tento doplněk stravy díky lipozomálnímu transportu zajišťuje nejvyšší možnou absorbci B12 do buněk těla. Tento lipozomální vitamín B12 je získáván laboratorní cestou za pomoci mikroorganismů. Výrobek je zcela veganský, bez nežádoucích aditiv.

Proč lipozomální vitamín B12?

Většina běžných vitamínových a minerálních doplňků stravy v prášku či ve formě tablet není naším tělem dostatečně absorbována. Ještě v průběhu transportu jsou v trávicím traktu suplementy rozkládány trávicími enzymy a žaludečními šťávami. A tak se na místo určení dostane opravdu jen malé procento účinné látky.

Lipozomální forma vitamínu B12 přináší revoluci ve vstřebatelnosti. Proč? Lipozomální obal tento proces eliminuje a chrání účinnou látku. Lipozomy jsou molekuly, jejichž vnější obal je tvořen zdravými tuky (přírodními fosfolipidy), které obalují obsažené funkční látky. V průběhu vstřebávání ze střeva tento tukový obal poskytuje vitamínům ochranný kryt. Lipozomální váček je přirozeným způsobem absorbován skrze stěnu střeva do krevního řečiště a s ním i neporušená molekula vitamínů ukrytá uvnitř, která je pak z krve snadno vstřebána přímo do buněk.

Lipozomální vitamíny od NaturLabs využívají 100% přírodní technologii LipoCellTech, která zajišťuje jejich dokonalou vstřebatelnost. Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace.

Doporučené dávkování:

 • 2 kapsle Liposomal Vitamin B12 týdně při preventivním užívání
 • 1 kapsli denně v případě akutního nedostatku
 • hmotnost jedné kapsle je 0,53 g, hmotnost obsahu balení 30 cps je 15,9 g

Tabulka nutričních hodnot:

1 cps
D-ribóza34,5 mg
LipoCellTech patentovaná lipozomální směs15 mg
vitamín B12 (methylkobalamin)500 mcg

Složení:

 • D-ribóza, LipoCellTech™ (lipozomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové získané z non-GMO slunečnice), vitamín B12 (methylkobalamin), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte při pokojové teplotě. Obal po použití vždy dobře uzavřete.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze