Vibrační plošina SKY SVP21

ID: AB-17-22-424

3D vibrační deska, která efektivně odbourává přebytečné tuky, tvaruje postavu a uvolňuje unavené svalstvo. V balení vibrační plošiny najdeme podložku pod vibrační plošinu, masážní podložku pro relaxaci a masáž, podpěry na kliky a sedátko.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31.1.2022

Využij v objednávce slevový kód BLACKFRIDAY

Doprava a cena montáže  |  O servisu

pro registrované 10 379 Kč

10 699 Kč

Záruka:

 • 24 měsíců

Parametry

Značka:
SKY, HMS

Nosnost (kg):
120

Hmotnost stroje (kg):
15

Programové režimy
Program ručního ovládání

Typ displeje
LCD displej

Napájení
Síťová přípojka 230 V

Použití dle DIN EN957
Třída HB

Manipulace se strojem
Vyrovnání nerovností podlahy

Délka stroje (cm):
71

Šířka stroje (cm):
38

Výška stroje (cm):
16.5

Barva
Černá, Červená

Měřené hodnoty
Čas cvičení, Frekvence vibrací

Počet motorů
Dva motory

Typ vibrací
3D oscilační vibrace

Frekvence vibrací min. (Hz):
50

Výkon (W):
200

Frekvence vibrací max. (Hz):
60

Možnosti ovládání
Bezdrátové dálkové ovládání

Max. amplituda vibrací (mm):
10

Vibrační plošina SKY SVP21

SVP21 je 3D vibrační platforma. Na běžných plošinách dochází k vibračním pohybům v jedné rovině. V 3D platformě jsou pohyby oscilační, vertikální a lineární. Takové řešení dává mnohem větší výsledky. Platforma se pohybuje díky dvěma motorům, které vytvářejí vícesměrné oscilace.

Rozměry vibrační desky jsou 71 x 38 x 16,5 cm (d x š x v) a hmotnost 15 kg, takže není problém ji pohodlně uložit pod postel, aby zabírala co nejméně místa. Nosnost plošiny je 120 kg. Vibromasážní deska má ocelový rám a plastový kryt.

Vibrační plošina nebo také vibromasážní stroj je skvělá pomůcka do domácího prostředí jako alternativa nebo doplněk již pořízených fitness strojů. Kromě tvarování postavy zde dochází i k relaxaci unaveného svalstva.

Vibrační plošina SKY SVP21 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a hlavně podporovat relaxaci unaveného svalstva. Primární funkcí tohoto stroje je spalování přebytečné tukové tkáně a odstranění celulitidy. To je zajištěno vysoce účinnou metodou vibrací. Výzkum dokázal, že toto zařízení povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody ve tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů.

Tato platforma SVP21 SKY má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, účinně uvolňuje svaly a stimuluje jejich vývoj. Je to univerzální zařízení, které bez ohledu na věk a zdravotní stav uživatele umožňuje starat se o formu a váš vzhled přímo doma.

Přístroj má integrovaný počítač s LCD displejem. Díky indikaci umožňuje s vysokou přesností odhadnout počet spálených kalorií. Uživatel si může vybrat mezi 3 pevnými a 3 uživatelskými programy, stejně jako samostatně nastavit rychlost masáže i dobu.

Plošina má také 3 úrovně intenzity - při stání uprostřed stroj simuluje chůzi, s mírnou mezerou mezi nohami stroj simuluje běhání a při širokém rozkročení simulujete sprint. A díky dálkovému ovladači, který je součástí balení, je nastavení cvičení rychlé a jednoduché.

Součástí balení modelu SVP21 je podložka pod vibrační plošinu, masážní podložka pro relaxaci a masáž, podpěry na kliky a sedátko. Vibrační deska je určena pouze pro domácí využití.

Funkce plošiny:

 • 6 cvičebních programů
 • 3 stupně intenzity
 • 30 úrovní rychlosti vibrací
 • Ruční režim regulace rychlosti a pracovní doby

Balení obsahuje:

 • Vibrační plošina
 • Gumové expandéry
 • Dálkové ovládání
 • Podložka pod plošinu
 • Masážní podložka
 • Sedátko
 • Podpěry na kliky


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

IF
Iva F.

03.12.2021 10:34

Vše v pořádku

DR
Daniel R.

03.12.2021 09:43

Se zbožím, dodáním a montáží jsem byl spokojen. Jen řeším roční bezplatný přístup do aplikace, což se mi nepodařilo a technik mi sdělil, že to lze aktivovat přes vás.

AR
Aleš R.

03.12.2021 09:35

Po zapojení vyhazoval pojistky, reklamováno a v rámci reklamace opraveno. Od té doby běží bez problémů, spokojenost

Všechny recenze