Vibrační plošina SKY SVP01 azurová

ID: AB-17-22-414

Efektivně odbourává přebytečné tuky, tvaruje postavu a uvolňuje unavené svalstvo. V balení vibrační plošiny najdeme ovladač, expandéry a masážní podložku.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

2 499 Kč

Přidat k porovnání

Záruka:

 • 24 měsíců

Vibrační plošina SKY SVP01 azurová

Vibrační plošina SKY SVP01 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a hlavně podporovat relaxaci unaveného svalstva.

Primární funkcí tohoto stroje je spalování přebytečné tukové tkáně a odstranění celulitidy. To je zajištěno vysoce účinnou metodou vibrací. Výzkum dokázal, že toto zařízení povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody ve tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů.

Tato platforma SKY SVP01 má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, účinně uvolňuje svaly a stimuluje jejich vývoj. Je to univerzální zařízení, které bez ohledu na věk a zdravotní stav uživatele umožňuje starat se o formu a váš vzhled přímo doma. Nosnost plošiny je 150 kg.

Přístroj má integrovaný počítač s LCD displejem. Díky indikaci umožňuje s vysokou přesností odhadnout počet spálených kalorií. Uživatel si může vybrat až mezi 10 cvičebními programy, stejně jako samostatně nastavit rychlost masáže i dobu.

Plošina má také 3 úrovně intenzity - při stání uprostřed stroj simuluje chůzi, s mírnou mezerou mezi nohami stroj simuluje běhání a při širokém rozkročení simulujete sprint. A díky dálkovému ovladači, který je součástí balení, je nastavení cvičení rychlé a jednoduché.
Součástí balení jsou také 2 gumové expandéry pro posilování paží a akupresurní podložka pro stimulaci tlakových bodů na chodidlech. Součástí balení vibrační plošiny je ovladač, expandéry, masážní podložka.

Vibrační deska nebo také vibromasážní stroj je skvělá pomůcka do domácího prostředí jako alternativa nebo doplněk již pořízených fitness strojů. 

Parametry:

 • materiál: ABS, plast a ocelový rám
 • Amplituda vibrací: od 1cm do 2,8 cm
 • 10 cvičebních programů
 • 3 stupně intenzity
 • 99 úrovní rychlosti vibrací
 • Ruční režim regulace rychlosti a pracovní doby
 • Váha: 14 kg
 • Certifikát, norma: CE, H (domácí použití)

Rozměr tréninkové plochy:

 • délka: 46 cm
 • šířka: 27 cm


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze