383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 50 W

  • Kód: HB-8312EL
  • ID produktu :1720
  • Bodů: 43,30
Domácí použití, nosnost 120 kg, magnetická brzda, LCD displej, držák na tablet, protiskluzové nášlapy, rozměr stroje: 142 x 59 x 167 cm, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

13 990 Kč
12 990 Kč
registrovaní: 12 600 Kč

Záruka:

  • 3 roky na stroj
  • 5 let na rám stroje

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 50 W

Crossový (eliptický) trenažér HOUSEFIT MOTIO 50 W je universální rodinný stroj určený pro pravidelný trénink a vhodný jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby. Jedná se o masivní cross s výbornou ergonomií vyhovující drobným i vyšším postavám. Krok s přirozeným pohybem má univerzální délku 36 cm a rozteč pedálů pouhých 19 cm. Výška kroku je 22 cm.

Tichý a plynulý chod stroje zaručuje magnetický brzdný systém SMR Resistance spolu s 15 kg těžkým kalibrovaným setrvačníkovým systémem.  Stroj má dostatečný rozsah zátěží ovládaný manuálně (regulační kolečko) pro ženy i muže s rozsahem odporu 1-8 stupňů.

Plochý řemen s dopínací kladkou a zesílená středová osa garantují tichý chod, bezúdržbový provoz a dlouhou životnost stroje. Nosnost stroje je 150 kg.

Rozměr stroje: 142 x 59 x 167 cm. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Eliptický trenažér, crossový trenažér, orbitrack nebo lidově orbitrek. To všechno je jeden jediný stroj.

Svůj trénink budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s přehledným podsvětleným LCD displejem, který vyobrazuje všechny základní tréninkové hodnoty jako jsou čas, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence apod. Magnetický odpor si nastavíte ručně přes otočný regulátor odporu a díky vyobrazeným hodnotám si můžete trénink přizpůsobit vaší aktuální kondici a cílům. Na konci tréninku pak můžete jednoduše vyhodnotit váš pokrok za pomocí integrovaného RECOVERY programu, který určí úroveň vaší kondice.

Model HOUSEFIT MOTIO 50W nabízí měření tepové frekvence přes dlaňové snímače tzv. "hand pulsy". Zároveň disponuje i držákem na tablet, který ale nelze nijak propojit s trenažérem. Můžete ale využívat tablet pro sledování filmů či oblíbených seriálů, poslech hudby či tréninkových aplikací jako Kinomap, které nemusíte připojit s trenažérem, ale aplikace bude snímat váš pohyb během tréninku.

Tablet není součástí dodávky.

Jak na aplikaci KINOMAP?

Magnetický odpor se reguluje manuálně jednoduchým otočením kolečka ve stupních 1-8. Můžete si tak navolit odpor podle vašich individuálních potřeb a nemusíte prakticky nic řešit přes počítačovou konzoli. Zkrátka si jednoduše natočíte stupeň odporu a jedete.

Součástí výbavy jsou protiskluzové nášlapy, které zaručují bezpečné šlapání. Nášlapy se dají libovolně posouvat tak, abyste si zvolili ideální ergonomii pohybu při tréninku. Dostatečné velké rozměry nášlapů umožňují pohodlné šlapání i lidem s větší nohou.

Eliptical disponuje transportními kolečky a vyrovnávači nerovnosti podlahy pro lepší manipulaci v prostoru a maximální stabilitu.

Záruka:

  • 3 roky na stroj
  • 5 let na rám stroje


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

PU
18.05.2021 09:46 Pavla Urbánková

:)

AZ
13.05.2021 09:03 Andrea Zadražilová

dodáno, ozkoušeno, teď jen vydržet běhat :)

ES
07.05.2021 10:12 Eliška Stehlková

perfektní

Všechny recenze