Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit   Do 30.9. probíhá na domácí fitness stroje CASHBACK 5% - slevový kód SPIRO.

Eliptický trenažér NORDICTRACK SE3i

ID: NTEVEL57019
25x

Domácí využití, bluetooth komunikace, středové uložení i kloubní spoje s ložisky, kompatibilní s aplikací iFIT, délka kroku 41 cm, nosnost 125 kg.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 1 000 Kč! Použijte v objednávce slevový kód: ALF

Skladové zásoby pro ČR dochází, vánoční dárek kupujte raději s předstihem.
Cena montáže  |  O servisu

katalogová cena 21 990 Kč

pro registrované 19 200 Kč

19 790 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma
Uživatelský manuál NordicTrack SE3i
velikost souboru 6.79 MB
Návod na iFIT registraci
velikost souboru 383.22 kB

Parametry

Měřené hodnoty
Čas šlapání, Rychlost, Spálené kalorie, Vzdálenost, Tep srdce, Zobrazení zátěže na displeji

Aplikace
iFIT

Držák na:
Láhev, Tablet

Počet programů celkem:
32

Nosnost (kg):
125

Hmotnost stroje (kg):
68

Hmotnost systému setrvačníku (kg):
14

Konstrukce trenažéru
Se setrvačníkem vzadu

Délka kroku (cm):
41

Rozteč nášlapů (cm):
18

Držák na lahev
Ano

Brzdný systém
Magnetická brzda

Regulace zátěže
Elektronická s možností programů

Středové složení
Šlapací střed s ložisky

Osazení kloubních spojů
Ložiska

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Programové režimy
Uživatelské programy, Přednastavené profily trati

Měření tepu srdce
Dlaňové senzory (hand-pulse), Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
LCD displej

Velikost displeje v palcích ( "):
5

Komunikace se Smart phone a PC
Bluetooth komunikace

Napájení
Externí síťový adaptér

Manipulace se strojem
Přepravní kolečka, Vyrovnání nerovností podlahy

Délka stroje (cm):
158

Šířka stroje (cm):
66

Výška stroje (cm):
175

Rozsah zátěže
MIN až MAX plynule

Značka:
Nordictrack

Konektivita
Bluetooth

Eliptický trenažér NORDICTRACK SE3i

NordicTrack SE3i je kvalitní eliptický neboli crossový trenažér, který zákazníkům poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 125 kg. Jde o masitní eliptický trenažér, který má těžký kalibrovaný setrvačníkový systém umístěný v zadní části. Díky špičkové ergonomii rámu je vhodný jak pro drobné tak i pro vyšší postavy. Nabízí přirozenou ergonomii pohybu a kvalitní mechaniku s délkou kroku 41 cm. Rozteč pedálů je pouhých 18 cm. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, prodlužuje životnost stroje i při pravidelném tréninku.

Trenažér je kompletně osazen ložisky, v místě napojení pedálů na setrvačník je pak dokonce kyvné uložení ložiska pro minimální poruchovost. Stroj má v zadní části vyvážený setrvačníkový systém o hmotnosti 14 kg, moderní magnetickou brzdu a komfortní, plynulý chod i při větších zátěžích. Tichý a plynulý chod stroje zajišťuje magnetický brzdný systém SMR Resistance. Stroj má rozsah zátěží jak pro ženy, tak i pro muže s 22 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. 

Eliptický trenažér NORDICTRACK SE3i má multifunkční podsvícený 5" LCD displej s držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního BLUETOOTH pásu, který není součástí balení). Z programové nabídky má 32 přednastavených programů pro spalování tuku, zvyšování tělesné kondice apod. Rukojeti mají integrovaná madla pro měření tepové frekvence a možnost připojení hrudního pásu přes bluetooth. Stroj disponuje 2 zabudovanými reproduktory s možností připojení MP3 přehrávače nebo smartphonu. Součástí stroje je držák na tablet, který využijete pro tréninkovou aplikaci nebo sledování filmů při maximální komfort při tréniku. Tablet není součástí dodávky. 

Model SE3i nabízí připojení k tréninkové aplikaci iFit, k níž si u nás můžete dokoupit licenci. Aplikace iFit vám umožní rozšířit vaše tréninkové plány přes systém Google MAPS. Získáte tak možnost rozšířit tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit tak můžete například soutěžit s vašimi přáteli nebo si navzájem porovnávat výsledky tréninků.

Stroj je vybaven stabilními madly se zabudovanými dlaňovými senzory "CardioGrip" pro měření tepové frekvence. Přesnějšího měření dosáhneme přes hrudní pás s bluetooth komunikací s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky, ale můžete jej u nás dokoupit). Díky změření tepu přes hrudní pás můžete naprosto bez omezení trénovat a využívat tak programy využívající snímání vaší tepové frekvence.

Naprosto tichý a plynulý chod stroje zaručuje moderní brzdný systém SMR Silent poslední generace. Šlapání na trenažéru je tedy příjemné a šetrné k vašim kloubům. Díky možnosti nastavení sklonu pedálů si můžete zvolit optimální podporu vašeho chodidla a šetřit tak vaše vazy a klouby.

Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

LK
Lucie Kasalová

27.09.2021 14:10

Tento obchod mohu doporučit. Pás jsem si objednala v neděli a v úterý ráno už byl doma. Všechno v pořádku, dobře zabalené. Bylo celkem jednoduché pás složit. Vypadá kvalitně. Jsme spokojeni. Díky.

PM
Petr Mikulec

27.09.2021 12:32

Vše super ????

ZV
Zdeněk Vlček

27.09.2021 11:02

Vše fungovalo na jedničku. Díky

Všechny recenze