383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
tiro 50
tiro 50

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 15

  • Kód: HB-8289EL
  • ID produktu :1591
  • Bodů: 15,63
Domácí použití, nosnost 100 kg, magnetický brzdný systém, LCD displej, rozměr stroje: 100 x 58 x 157 cm, miskový šlapací střed, setrvačník 5 kg, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Na stroje využijte lepších cen pro registrované

4 990 Kč
4 690 Kč
registrovaní: 4 549 Kč

Záruka:

  • 2 roky na stroj

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 15

Eliptical HOUSEFIT MOTIO 15 je velmi lehký a skladný eliptický trenažér určený pro začátečníky a domácí kondiční cvičení. Trenažér se snadno ovládá a díky modernímu, magnetickému brzdnému systému a řemenovému převodu má tichý a plynulý chod.

Stejně jako všechny modely této kategorie má i MOTIO 15 menší rámovou konstrukci s délkou kroku 27 cm, je tedy vhodný pro menší jedince do 175 cm výšky, kterým nabídne pohodlný postoj. Šlapací střed s miskovými ložisky, setrvačník o hmotnosti 5 kg a řemenový převod s dopínací kladkou, zajiští tichý a bezproblémový chod stroje. 

Celkem 8 stupňů odporu plně zajistí variabilitu vašeho tréninku, zátěž vyhovuje i netrénovaným lidem nebo starším osobám. Ocelová konstrukce zaručuje nosnost 100 kg.

Rozměr stroje: 100 x 58 x 157 cm. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Kompletní nabídku crossových trenažérů najdete v kategorii Eliptické trenažéry.

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 15 disponuje přehledným a snadno ovladatelným LCD displejem, který vyobrazuje všechny důležité hodnoty jako jsou čas šlapání, rychlost šlapání, ujetou vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci. Svůj trénink budete mít pod kontrolou díky skvěle čitelnému displeji s velkými číslicemi a moderní elektronice. Počítač displeje je napájen dvěma tužkovými bateriemi typu AA, které jsou součástí dodávky eliptického trenažéru.

Tepovou frekvenci můžete snímat přes tzv. hand pulsy (dlaňové snímače), které jsou umístěné v madlech eliptického trenažéru. Odpor při šlapání vytváří u HOUSEFIT MOTIO 15 moderní, magnetická brzda ovládaná přes klasický otočný regulátor se stupnicí od 1 do 8. Eliptical nabízí rozsah zátěže od naprosto volného šlapání bez zátěže a stroj tak mohou využívat i starší osoby. Díky otočnému regulátoru si můžete jednoduše nastavit rychle a snadno požadovaný odpor při tréninku. 

Absolutně tichý chod eliptického trenažéru zajišťuje kromě moderní brzdy i řemenový převod mezi pedály a setrvačníkem

Eliptical je osazen nášlapy s protiskluzovým povrchem a zvýšenými okraji pro naprosto bezpečnou a stabilní polohu nohy na nášlapu. I při rychlejším tempu šlapání tedy nemusíte mít obavu o sklouznutí nohy.

Díky nízké váze stroje (jen 25 kg) HOUSEFIT MOTIO 15 je manipulace s ním snadná a přesunutí stroje zvládne opravdu každý. Součástí výbavy jsou i transportní kolečka v přední části stroje umožňující snadný přesun eliptického trenažéru po pokoji. 

V zadní části elipticalu jsou nožičky vybaveny vyrovnávači nerovnosti podlahy pro maximální stabilitu stroje.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

09.04.2021 22:59 Miroslava Čermáková

mám dvakrát dobrou zkušenost s tímto eshopem

RM
08.04.2021 09:51 Renata Miládková

hodnotím pozitivně od objednávky po stroj na kterém běhám už dva týdny a jsem nadšená :)

LV
06.04.2021 15:36 Linda Vojtková

dobře poradili s výběrem, podrobná filtrace, rychlé dodání, chválím

Všechny recenze