383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 35

  • Kód: HB-E1.1M
  • ID produktu :1252
  • Bodů: 31,63
Domácí použití, nosnost 130 kg, magnetický brzdný systém, podsvícený LCD displej, rozměr stroje: 107 x 57 x 160 cm, šlapací střed s ložisky, setrvačník 12 kg, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

9 490 Kč
registrovaní: 9 205 Kč

Záruka:

  • nadstandardní prodloužená záruka 3 roky
  • 5 let na rám stroje

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 35

HOUSEFIT MOTIO 35 patří mezi elektronicky ovládané crossové trenažéry, které mají magnetický brzdný systém regulovatelný přes počítač. Tento model disponuje kromě jiného vynikající ergonomií a moderním designem. Masivní rámová konstrukce s prodlouženou 5 letou zárukou zaručuje nosnost do 130 kg. Setrvačník, který udává plynulost jízdy je 12 kg těžký (v zadní části trenažéru) a převodový řemen je dopínán kladkou.

Střed setrvačníku je osazen kuličkovými ložisky a kloubní spoje kvalitními bronzovými pouzdry. Kvalitní ocelový rám a špičkové komponenty jsou zárukou stabilní konstrukce a dlouhé životnosti tohoto modelu. Plynulý a tichý chod zajišťuje magnetický zátěžový systém s možností elektronického nastavení 16 úrovní obtížnosti cvičení.

Tento model je ideální pro osoby do 185 cm a díky možnosti posunu nášlapů si každý najde optimální pozici při tréninku. Krok dlouhý 32 cm zaručuje pohodlnou a správnou ergonomii cvičení a díky vzdálenosti pedálů 19 cm od sebe je stroj vhodný i pro drobnější osoby.

Rozměr stroje: 107 x 57 x 160 cm. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Kompletní nabídku crossových trenažérů najdete v kategorii Eliptické trenažéry.

HOUSEFIT MOTIO 35 disponuje přehledným a snadno ovladatelným počítačem s podsvíceným LCD displejem (zobrazuje všechny hodnoty najednou). Z programové nabídky nabízí celkem 12 programů, díky nimž budete mít svůj trénink plně pod kontrolou. Zobrazuje základní hodnoty jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, frekvence otáček (rpm) a váš momentální puls (měření tepové  frekvence se provádí pomocí dlaňových senzorů v rukojetích). Počítač je vybaven 11 přednastavenými programy s různými profily trati umožňující variabilní nastavení úrovně (zátěže snadné ovládání zátěže tlačítky + – na displeji stroje) + jedním HRC programem řízeným tepovou frekvencí (u tohoto programu je třeba se držet snímačů tepu po celou dobu tréninku).

Počítač je vybaven systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit v tzv. zklidňující fázi po cvičení váš fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku, což je ideální pro sledování vašeho pokroku. Napájení počítače probíhá přes síťový adaptér, který je součástí stroje.

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 35 má velice kvalitně zpracovaný šlapací střed, nechybí kuličková ložiska a plochý řemen s dopínací kladkou, což zajišťuje hladký a tichý chod stroje. Ostatní kloubní spoje jsou osazeny kvalitními bronzovými pouzdry, což prodlužuje životnost trenažéru. Pedály jsou opatřené protiskluzovými plochami a vzdálenost těchto nášlapů je ideálních 19 cm. Nášlapy je možné pohodlně a jednoduše nastavovat, celkem do 3 poloh a přizpůsobit tak stroj délce vašich rukou (změníte svou polohu vůči rukojetím).

Pro vaši bezpečnost a pohodlí je eliptical HOUSEFIT MOTIO 35 osazen kvalitními pedály s protiskluzovou vrstvou a dostatečně velkou plochou.

Díky transportním kolečkům pro snadnější manipulaci dokážete velice jednoduše přesunout stroj do míst, kde nebude překážet, když zrovna necvíčíte. Součástí celého rámu stroje jsou i plastové vyrovnávače případných nerovností podlahy, díky kterým nebude křivá podlaha pro tento eliptický trenažér vůbec žádný problém. 


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze