383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Eliptický trenažér HAMMER Ellyptech CT3

  • Kód: 4120
  • ID produktu :99
  • Bodů: 39,97
Domácí použití, nosnost 100 kg, setrvačník vzadu, transportní kolečka, držák na tablet. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

11 990 Kč
registrovaní: 11 630 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky na kompletní stroj v domácím prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Eliptický trenažér HAMMER Ellyptech CT3

HAMMER Ellyptech CT3 je stroj vhodný pro každou domácí posilovnu. Trenažér vám umožňuje trénovat horní i dolní končetiny zároveň, aniž byste si tím nějak zatěžovali klouby a záda. Setrvačník v zadní části stroje a jeho ergonomie budou vyhovovat jak menším, tak i větším postavám, a to od 155 do 200 cm. Krok má univerzální délku 28 cm.

Setrvačník 12 kg těžký zajišťuje plynulý a zcela tichý chod i při větších zátěžích. Odpor je tvořen magnetickým brzdným systémem a nastavuje se manuálně v rozpětí 8 stupňů. Zátěž bude vyhovovat jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Stroj má kromě výborné ergonomie i skvělou mechaniku, kloubní spoje jsou osazeny průmyslovými kuličkovými ložisky. Nosnost trenažéru je až do 100 kg.

Trenažér Finnlo HAMMER Ellyptech CT3 nabízí přehledný a snadno ovladatelný počítač s podsvíceným LCD displejem, který zobrazuje důležité hodnoty tréninku, jako je čas, momentální rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, tepovou frekvenci i nastavěnou zátěž. Režimy Recovery, který určí vaši aktuální fyzickou kondici nebo Body Fat pro zobrazení procent tělesného tuku. PC je napájen bateriemi AA, váš trénink tak není závislý na elektrické zásuvce a kabelu. 

Tréninkové aplikace BitGym nebo Kinomap pro ještě větší zábavu a radost při tréninku můžete používat ve vašem tabletu, který snadno upevníte  do držáku na displeji. Nebo si jen pustíte ke tréninku oblíbený seriál nebo hudbu. Pro orientační přeměření tepu jsou určeny integrované dotykové snímače (hand pulsy) přímo na řídítkách.

Dostatečně velké pedály se zvýšenými okraji pro perfektní bezpečnost při tréninku jsou z protiskluzového materiálu. Díky svým rozměrům budou pohodlné i pro osoby s větším chodidlem.

Nedílnou součástí trenažéru je držák na tablet, smartphone, transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti. Po skončení tréninku stroj snadno uklidíte na místo, kde nebude překážet.

Záruka a servis:

  • 2 roky na kompletní stroj v domácím prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

HL
05.08.2021 12:21 Hana Lahodná

už jsem naběhala 100 kilometrů na páse a děkuji za doporučení k mé konstituci :D

TH
04.08.2021 11:39 Tereza Hudcová

Za 1 :)

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

Všechny recenze