383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Posilovací věž TUNTURI PLATINUM 4 v 1 protisměrné kladky

  • Kód: 11PTSS1030
  • ID produktu :82
  • Bodů: 483,30
Domácí i komerční využití, nosnost 165 kg, závaží 2x 90 kg, protisměrné kladky, možnost rozšíření o další moduly. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Doporučujeme si nechat stroj odborně smontovat naším technikem.

144 990 Kč
registrovaní: 140 640 Kč

Záruka a servis:

  • 10 let na rám věže.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Posilovací věž TUNTURI PLATINUM 4 v 1 protisměrné kladky Cable Cross

Světově známý finský výrobce TUNTURI má na trhu více než 40 letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu, že svým strojům věří, tak poskytuje na vybrané produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma. Službu pravidelného záručního i pozáručního servisu poskytujeme samozřejmě i my. Značka Tunturi dnes distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří k celosvětové elitě mezi výrobci fitness strojů. Snahou značky Tunturi vždy bylo a je začlenění pravidelného pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Raritou značky TUNTURI je, že poskytuje nadstandardní až 20 leté záruky na stroje.

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Posilovací věž TUNTURI PLATINUM 4 v 1 protisměrné kladky je multifunkční posilovací stroj pro domácí i komerční posilovny který potěší jak začátečníky, tak i pokročilé cvičence. Základním prvkem tohoto modelu jsou protisměrné kladky, které jsou pro provádění tahových cviků nenahraditelné. Jejich vertikální nastavení lze polohovat do 12 úrovní. Závaží je rozloženo do dvou sloupků a má celkem 2 x 90 kg po 4,5 kg cihličkách. Všechna madla jsou opatřena protiskluzovým potahem. 

TUNTURI PLATINUM 4 v 1 protisměrné kladky má masivní ocelovou konstrukci s práškovou povrchovou úpravou (matná černá) a celkovou nosnost 165 kg. Kladky jsou velmi často vyhledávané při cvičení, protože zatěžují klouby podstatně méně než klasické "tahání železa". Jejich přednosti je tichý a plynulý chod. Do tohoto multifunkčního zařízení je vhodné zakomponovat i dalši stanosiště jako PLATINUM Leg Press Unit, PLATINUM dolní kladka nebo PLATINUM Upper Body Unit.

Záruka a servis:

  • 10 let na rám věže.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze