Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit   Do 30.9. probíhá na domácí fitness stroje CASHBACK 5% - slevový kód SPIRO.

TUNTURI PLATINUM - Leg Press Unit

ID: 11PTSS1025
22x

Domácí i komerční využití, nosnost 165 kg, posílení spodní části těla, kombinovatelné s multifunkčním zařízením Platinum 4 v 1.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

SLEVA 2 000 Kč - použijte v objednávce slevový kód: FIT 

Skladové zásoby pro ČR dochází, vánoční dárek kupujte raději s předstihem.
Cena montáže | Servis

katalogová cena 40 290 Kč

pro registrované 34 910 Kč

35 990 Kč

Záruka a servis:

  • 10 let na rám věže.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Parametry

Komfort při cvičení:
Nastavitelná zádová opěrka, Nastavitelný sedák

Maximální nosnost stojanu (kg):
165

Vybavenost posilovací lavice:
Leg-press

Hmotnost stroje (kg):
75

Délka stroje (cm):
201

Šířka stroje (cm):
45

Výška stroje (cm):
111

Značka:
Tunturi

Posilovací věž TUNTURI PLATINUM 4 v 1 Leg Press Unit

Tunturi Leg Press Unit posilovací věž je od léty prověřeného světového výrobce fitness strojů. Věž Platinum disponuje třídou S dle klasifikace normy DIN EN 957, to znamená, že tento typ stroje lze využívat nejen pro domácí, ale i lehce komerční posilovny s ověřením o bezpečností těchto strojů. Stroj nabízí pohodlný trénink s dokonalým procvičením celé horní částí těla a jejich svalů. Velmi robustní posilovací stroj, který vydrží maximální zatížení i v komerčním prostředí.

Masivní rám trenažéru z robustní ocelové konstrukce, s nosností stroje až 165 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání doma i v menších fitness klubech. Celková hmotnost závaží je 90 kg rozložená do jednotlivých cihliček o váze 4,5 kg. Všechna lanka vedoucí k posilovacím cihličkám jsou opatřené odolným povrchem, což taktéž přispívá k celkové odolnosti stroje. Pojezdová část závaží je opatřena krytem pro bezpečnost každého cvičence. Převodové poměry: legpress 2:1, předkopy 1:1. Umožňuje komplexní procvičení dolních končetin a hýždí.

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Nastavitelná opěrka a sedátko s vysoce kvalitním polstrováním nabízí každému sportovnímu nadšenci maximální komfort při posilování dolních partii. Vhodné pro drobnější i vyšší postavy, pro domácí a intenzivní používání. Jednoduché nastavení sklonu a výběr vhodné zátěže umožní provádění různých typů cviků v různé obtížnosti. 

Stanoviště Leg Press Unit je vhodné zakomponovat do multifunkčního posilovacího zařízení Tunturi Platinum - 4in1 Strength Station. Kompletní nabídku těchto posilovacích trenažérů najdete v kategorii Posilovací věže.

Záruka a servis:

  • 10 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

LK
Lucie Kasalová

27.09.2021 14:10

Tento obchod mohu doporučit. Pás jsem si objednala v neděli a v úterý ráno už byl doma. Všechno v pořádku, dobře zabalené. Bylo celkem jednoduché pás složit. Vypadá kvalitně. Jsme spokojeni. Díky.

PM
Petr Mikulec

27.09.2021 12:32

Vše super ????

ZV
Zdeněk Vlček

27.09.2021 11:02

Vše fungovalo na jedničku. Díky

Všechny recenze