383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Posilovací věž TUNTURI PLATINUM Upper Body Unit

  • Kód: 11PTSS1010
  • ID produktu :79
  • Bodů: 479,97
Domácí i lehce komerční posilovny, nosnost 150 kg, maximální zátěž 90 kg po 4,5 kg, posílení horní části trupu, polohovací sedačka i opěrka zad. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Doporučujeme si nechat stroj odborně smontovat naším technikem.

143 990 Kč
registrovaní: 139 670 Kč

Záruka a servis:

  • 10 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Posilovací věž TUNTURI PLATINUM 4 v 1 horní kladka

Tunturi Upper Body Unit posilovací věž je od léty prověřeného světového výrobce fitness strojů. Věž Platinum disponuje třídou S dle klasifikace normy DIN EN 957, to znamená, že tento typ stroje lze využívat nejen pro domácí, ale i lehce komerční posilovny s ověřením o bezpečností těchto strojů. Stroj nabízí pohodlný trénink s dokonalým procvičením celé horní částí těla a jejich svalů. Velmi robustní posilovací stroj, který vydrží maximální zatížení i v komerčním prostředí.

Posilovací věž TUNTURI Platinum

Masivní rám trenažéru z robustní ocelové konstrukce, s nosností stroje až 150 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání doma i v menších fitness klubech. Celková hmotnost závaží je 90 kg rozložená do jednotlivých cihliček o váze 4,5 kg. Všechna lanka vedoucí k posilovacím cihličkám jsou opatřené odolným povrchem, což taktéž přispívá k celkové odolnosti stroje. Pojezdová část závaží je opatřena krytem pro bezpečnost každého cvičence. Převodové poměry: legpress 2:1, předkopy 1:1. 

Robustní konstrukce a lanka z odolného materiálu

Nastavitelná opěrka a sedátko s vysoce kvalitním polstrováním nabízí každému sportovnímu nadšenci maximální komfort při posilování rukou, zad, ramenou i prsních svalů. Vhodné pro drobnější i vyšší postavy, pro domácí a intenzivní používání. Jednoduché nastavení sklonu do 3 různých poloh a výběr vhodné zátěže umožní provádění různých typů cviků v různé obtížnosti. 

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Polohovací systém opěrky zad a sedátka ve třech polohách

Stanoviště Upper Body Unit je vhodné zakomponovat do multifunkčního posilovacího zařízení Tunturi Platinum - 4in1 Strength Station. Kompletní nabídku těchto posilovacích trenažérů najdete v kategorii Posilovací věže.

Záruka a servis:

  • 10 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze