383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

PRO-FORM HIIT Trainer

  • Kód: PFEVEL71216
  • ID produktu :708
  • Bodů: 109,30
Nosnost stepperu 115 kg, využití pro profi fitness centra, magnetická brzda, posvícený barevný LCD displej, připojení přes bluetooth, napájení pomocí externího síťového adaptéru, elektronická regulace zátěže. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

1 000 Kč SLEVA při zadání kódu: FIT

34 990 Kč
32 790 Kč
registrovaní: 31 810 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

PRO-FORM HIIT Trainer

Přes 40 let přináší americká značka PRO-FORM do světa fitness inovativní technologie pomáhající lidem udržet si v pohodlí domova kondici, zdraví a snadněji dosáhnout svých tréninkových cílů. Výrobce je držitelem více než 200 patentů a dlouhodobě tak si udržuje vedoucí pozici na trhu v oblasti domácích fitness trenažérů.

Trenažér PRO-FORM HIIT Trainer kombinuje eliptický trenažér se setrvačníkem v přední části stroje a stepper. Jedná se o unikátní propojení, které poskytuje zákazníkům kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 115 kg. Nabízí přirozenou ergonomii pohybu, kvalitní mechaniku a délka/výška kroku je 13 cm/26 cm. Díky tomu je zaručen pohodlný a správný pohyb drobným i vyšším postavám. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, prodlužuje životnost stroje i při dlouhodobém pravidelném tréninku.

PRO-FORM HIIT Trainer
je kompletně osazen ložisky, v místě napojení pedálů na setrvačník je pak dokonce kyvné uložení ložiska pro minimální poruchovost. Má vyvážený setrvačníkový systém o hmotnosti 25 kg v přední části stroje, moderní magnetickou brzdu a komfortní, plynulý chod i při větších zátěžích.

Oproti klasickým crossům má o polovinu menší prostorové nároky a dokonale na něm procvičíte všechny svalové partie a během tréninku spálíte maximum kalorií. Trenažér dále nabízí magnetický brzdný Silent resistance systém s 24 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu.

 

Počítač má multifunkční podsvícený barevný 7" LCD displej s držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepová frekvence (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního BLUETOOTH pásu, který není součástí balení). Z programové nabídky nabízí dohromady 32 přednastavených programů pro budování kondice, spalování tuku apod.

U trenažérů značky PROFORM můžete využívat placené tréninkové aplikace iFIT, ke které si u nás můžete dokoupit licenci. Tuto aplikaci připojíte k vašemu trenažéru přes systém BLUETOOTH. Díky této aplikaci může váš trénink dostat zcela nový rozměr.

Tato aplikace je součástí programové nabídky pro rozšíření vašich tréninkových aktivit přes systém GOOGLE MAPS. Dostanete tak možnost rozšíření tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, nebo motivačními videi a stravovacími tipy!

Díky této aplikaci tak můžete bez problémů soutěžit třeba i s vašimi přáteli, kteří využívají iFit aplikaci a porovnávat si výsledky cvičení. Licence je určena pouze pro 1 osobu.

Program HIIT je v současné velmi populární intervalový systém tréninku s vysokou intenzitou zátěže (HIIT). Za daný časový úsek se snažíte ze sebe vydat maximum v určitých časových intervalech. Díky tomuto systému si efektivně hlídáte tepovou frekvenci a spálíte maximum kalorií za nejkratší možnou dobu.

MP3 připojení s vestavěnými reproduktory jsou součástí nabídky pro sledování filmů a k poslechu hudby pro maximální komfort při tréninku. Zabudovaný ventilátor pro osvěžení při tréninku poskytuje maximální pohodlí při dlouhém a pravidelném tréninku.

Stepper má stabilní madla s integrovanými snímači pro tepovou frekvenci "CardioGrip". Tablet není součástí dodávky stroje. 

Kompletní nabídku najdete v kategorii Steppery.

Z našich dlouholetých zkušeností je známo, že zákazníci hledají co nejúčinnější trenažér, který jim doma zabere co nejméně prostoru. Značka Proform nabízí řešení této skutečnosti v podobě, kdy díky zdařilé konstrukci zabírá trenažér o polovinu méně prostoru oproti klasickému eliptickému trenažéru.

Díky své unikátní ergonomii má tento trenažér nulový dopad na vaše klouby a záda. Častým požadavkem zákazníků je právě šetrnost ke kloubnímu aparátu. Tento trenažér vám naplno zaručuje (díky svému důmyslnému pohybu a úhlu nášlapů), že nikdy chodidlo neodlepíte od nášlapu. Proto budete mít vždy maximální jistotu a stabilitu při cvičení.

Perfektní ergonomie stepperu má nulový dopad na vaše klouby. Častým požadavkem našich zákazníků je právě šetrnost pro kloubní aparát a tento trenažér vám ji naplno zaručí díky svému důmyslnému pohybu a úhlu nášlapů. Díky tomu budete mít vždy maximální jistotu a stabilitu při cvičení.

V přední části stroje jsou umístěna transportní kolečka pro snadnější manipulaci v prostoru. 

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

KC
17.04.2021 07:20 Kamila Cibulková

K vánocum jsem pořidila rodině běžecký pás housefit a po třech měsících už jsou z nás běžci připraveni na maraton :D

FB
15.04.2021 17:03 Filip Bašta

spokojenost

HS
15.04.2021 12:47 Hana Skoupá

lepší cena po registraci

Všechny recenze