383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Posilovací věž TUNTURI WT60 Cross Fit Rack

  • Kód: 17TSWT6000
  • ID produktu :690
  • Bodů: 43,30
Univerzální klec pro začátečníky i pokročilé cvičence, výškově nastavitelné adaptery, integrovaná hrazda. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

12 990 Kč
registrovaní: 12 600 Kč

Záruka:

  • 2 roky na kompletní stroj
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Posilovací věž TUNTURI WT60 Cross Fit Rack

Světově známý finský výrobce TUNTURI má na trhu více než 40 letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu, že svým strojům věří, tak poskytuje na vybranné produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma. Službu pravidelného záručního i pozáručního servisu poskytujeme samozřejmě i my. Značka Tunturi dnes distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří k celosvětové elitě mezi výrobci fitness strojů. Snahou značky Tunturi vždy bylo a je začlenění pravidelného pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Raritou značky TUNTURI je, že poskytuje nadstandardní až 20 leté záruky na stroje.

Posilovací klec TUNTURI WT60 Cross Fit Rack je ideální nástroj do každého domácího fitka, lze ji využit i v menších klubových posilovnách nebo wellness. Jedna se o propracovaný stroj s množstvím odkládacích a bezpečnostních zarážek pro váš pohodlný trénink. Robustní zpracování a použitý materiál umožňuje nosnost až 180 kg a díky své konstrukci a zajišťovacím tyčím bude ideální i pro začátečníky. 

Pro posílení tricepsových a prsních svalů jsou zde výškově nastavitelné adaptery. Jednoduše a rychle si nastavíte potřebnou výšku. Pro cvičení s osou a její následné odložení jsou k dispozici dvě výškově nastavitelné zarážky s nosnosti 150 kg k umístění jak uvnitř, tak i vně klece. Jako bezpečnostní prvek jsou zde také výškově nastavitelné tyče s nosnosti 200 kg, umístěné uvnitř klece. Pro pohodlný a ničím nerušený trénink jsou zde odkládací trny na olympijské kotouče o průměru 50 mm. Jeden trn s nosnosti 100 kg. Integrovaná hrazda na shyby má protiskluzový povrch a ergonomický tvar. Má univerzální použití a můžete na ní zavěsit jak boxovací pytel nebo TRX systém. Hrazda unese 180 kg.

Pro ještě více prováděných cviků doporučujeme dokoupit posilovací lavici. 

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze