Posilovací věž TUNTURI HG40 Home Gym

ID: 17TSHG4000

Domácí využití, nosnost 125 kg, věž umožňuje více jak 50 druhů cviků, polohovací sedák i opěrka zad, kompletní procvičení celého těla, celková hmotnost závaží 65 kg.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31.1.2022

DNES využij slevový kód BLACKFRIDAY

Doprava a Cena montáže  |  O servisu

pro registrované 24 239 Kč

24 990 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Parametry

Značka:
Tunturi

Komfort při cvičení:
Nastavitelná zádová opěrka, Nastavitelný sedák, Nastavitelný peck-deck

Maximální nosnost stojanu (kg):
0

Maximální nosnost kopače (kg):
0

Maximální nosnost kladek (kg):
0

Vybavenost posilovací lavice:
Tlaky na prsa v sedě, Horní kladka, Spodní kladka, Předkopávání, Zakopávání, Peck-deck, Přítahy na záda

Nosnost (kg):
125

Hmotnost stroje (kg):
151

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Délka stroje (cm):
195

Šířka stroje (cm):
164

Výška stroje (cm):
212

Posilovací věž TUNTURI HG40 Home Gym

Světově známý finský výrobce TUNTURI má na trhu více než 40 letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu, že svým strojům věří, tak poskytuje na vybranné produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma. Službu pravidelného záručního i pozáručního servisu poskytujeme samozřejmě i my. 

Značka Tunturi dnes distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří k celosvětové elitě mezi výrobci fitness strojů. Snahou značky Tunturi vždy bylo a je začlenění pravidelného pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Raritou značky TUNTURI je, že poskytuje nadstandardní až 20 leté záruky na stroje.

Posilovací věž TUNTURI HG40 Home Gym patří mezi univerzální posilovací věže, které jsou vhodné do domácího prostředí. Jde víceúčelový stroj s posilovacími stanovišti, kde během tréninku procvičíte kompletně celé tělo.

Masivní rám konstrukce je vyroben z kvalitní oceli ve čtvercových profilech s nosností až 125 kg. Věž vyniká tichým plynulým chodem, a to zejména díky použití kladky s ložisky a ocelovému lanku s povrchovou úpravou odolnou proti oděru, což oceníte především doma.

Díky těmto součástem je zaručena i dlouhá životnost posilovacího stroje. Čalounění sedáku a opěrky je prošité s vyztuženými rohy pro větší odlonost proti poškození. Věž TUNTURI HG40 Home Gym je vybavena horní i spodní kladkou, rameny na peck-deck, ramenem na tlaky na prsa, adaptérem za hlavou např. na triceps, leg-press s pěnovými opěrkami. 

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

U posilovací věže TUNTURI HG40 Home Gym si můžete nastavit zádovou opěrku celkem v 8 polohách a navíc je možné upravit i svislou polohu sedáku. Při cvičení s vyšší zátěží je velmi důležitá správná poloha těla, a proto nastavení zádové opěrky a sedáku uvítá opravdu každý. Jak zkušený zvedač závaží, tak i úplný začátečník.

Nastavitelný adaptér na tlaky (rozpažky) dokáže maximálně procvičit vaše prsní svalstvo. Jako bonus můžete tento adaptér využívat i pro vyrýsování zádových svalů a zadních ramen.

Pomocí aretačního šroubu je možné manuálně nastavit adaptér v celkem 9 polohách a to bez použití jakéhokoli nářadí. Zátěž u věže HG40 je tvořena jednotlivými cihličkami o celkové váze 65 kg, kdy každá cihlička váží 5 kg (viz foto níže).

Zátěž na stroji nastavujeme jednoduše pomocí jistícího kolíku a to celkem ve 12 stupních v rozmezí 10 - 65 kg (po 5 kg). Prostor, kde se pohybuje závaží je chráněn speciální textilní ochranou na suchý zip pro větší bezpečnost. 

Posilovací věž TUNTURI HG40 Home Gym umožňuje více jak 50 druhů různých cviků (viz foto). HG40 Home Gym patří mezi univerzální základní posilovací věže pro procvičení celého těla určené do domácího prostředí. Posilovací věž TUNTURI HG40 Home Gym vám umožní velmi účinně a bezpečně posilovat všechny svalové partie jak horní, tak dolní části těla.

Posilovací věž je vhodná úplně pro každého, kdo má zájem o komplexní a bezpečný silový trénink se závažím. Jednotlivá stanoviště jsou sestavena tak, aby měla plnohodnotnou ergonomii pohybu pro konkrétního cvičence. Záleží na každém kolik závaží si naloží. Proto je při cvičení i s maximální zátěží vždy zajištěno správné držení těla a ten kdo na stroji cvičí se vyhne nežádoucím zraněním.

Stroj umožňuje např. cvičení s: horní i spodní kladkou, předkopování, zakopávání, tlaky na prsa, peck-deck, přítahy na záda, biceps, triceps a další.

Prohlédněte si produktové video v galerii obrázků. 

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

SD
Soňa D.

27.11.2021 13:34

Skvělá komunikace Do dvou dnů mi přišla krabice se strojem Vše v pořádku

JH
Jaroslav H.

25.11.2021 21:43

oceňuji rychlost dodání

EP
Eva P.

25.11.2021 18:01

Cena a montáž k produktu zdarma

Všechny recenze