383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Freestrider Nordictrack FS9i
tiro 50

Eliptický trenažér TUNTURI PLATINUM Crosstrainer PRO

  • Kód: 14PTCT2000
  • ID produktu :426
  • Bodů: 399,97
Domácí i lehce komerční použiti, nosnost 165 kg, PC s 43 tréninkovými programy, vhodný jako rehabilitační trenažér, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

2 000 Kč SLEVA při zadání kódu: TOP

129 990 Kč
119 990 Kč
registrovaní: 116 390 Kč

Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Eliptický trenažér TUNTURI PLATINUM Crosstrainer PRO

Tunturi PLATINUM Crosstrainer PRO je univerzální trenažér, který je určen jak pro začínající, tak i do sportu zapálené jedince. Svou ergonomii bude vyhovovat jak menším tak i vyšším postavam, také bude vhodnou rehabilitační pomůckou díky jednoduchému nastupování i sestupování. Díky tomuto trenažéru tak můžete efektivně a na maximum trénovat každý den, a to nejen ve své domácí posilovně, ale i v klubových nebo rehabilitačních centrech. Magnetický odpor neboli brzdný systém má tichý chod a plynulou manuální regulaci s dostatečným rozsahem zátěže v rozmezí 42 úrovní. Vyvážený setrvačníkový systém s hmotností 44 kg včetně ostatních spojených dílů, zaručuje stabilní a plynulý chod trenažéru. Délka kroku je univerzální, a to 50 cm, ideální pro váš přirozený pohyb. Nášlapy jsou protiskluzové a dostatečně rozměrné pro většinu lidi. Kloubní spoje a šlapací střed je osazen ložisky. Zajisti tak vašemu stroji dokonalou ergonomii a dlouhou životnost při pravidelném tréninku. Nosnost stroje je 165 kg. 

Orbitrek PLATINUM Crosstrainer PRO je vybaven počítačem s plměbarevným LCD displejem 7" a s napájením přes externí adapterem. Displej zobrazuje informace o vašem tréninku jako je čas tréninku, momentální rychlost, uběhnutá vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence, apod. Tepovou frekvenci lze měřit přes senzory na madlech tzv. "hand pulsy" nebo ještě lépe přes hrudní pás s přesností EKG, který sice není součástí dodávky stroje, ale je k zakoupení na našem e-shopu. Počítač nabízí 43 tréninkových režimů, které vám pomůžou zaměřit se na konkrétní fitness cíle, jako je hubnutí nebo vybudování lepší kondice. 10 přednastavených. 6 HRC programů, Watt program a režimy Quickstart nebo Recovery režim pro určení vaši aktuální kondice - dopomůže k ještě lepším výsledkům budoucích tréninků. A v manuálním režimu můžete mít trénink zcela pod svou kontrolou.

Crossový trenažér je vybaven praktickým držákem na flašku pro dodržování pitného režimu, vyrovnávači podlahových nerovnosti a transportními kolečky, které zajistí snadnou manipulaci se strojem. Přepravní kolečka nalezneme v přední části stroje. Stabilitu a maximální zatížení zajistí vyrovnávače nerovností podlahy.

Kompletní nabídku crossových trenažérů najdete v kategorii Eliptické trenažéry. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

KC
17.04.2021 07:20 Kamila Cibulková

K vánocum jsem pořidila rodině běžecký pás housefit a po třech měsících už jsou z nás běžci připraveni na maraton :D

FB
15.04.2021 17:03 Filip Bašta

spokojenost

HS
15.04.2021 12:47 Hana Skoupá

lepší cena po registraci

Všechny recenze