383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Rotoped TUNTURI PLATINUM Upright Bike PRO

  • Kód: 14PTUB2000
  • ID produktu :425
  • Bodů: 266,63
Domácí použití, vhodné i pro rehabilitační účely jako ergometr, nosnost 165 kg, barevný LCD displej, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využijte 1500Kč SLEVU, v objednávce napište kód; kvalita
Doprava naší dodávkou včetně montáže technikem je ZDARMA

79 990 Kč
registrovaní: 77 590 Kč

Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Rotoped TUNTURI PLATINUM Upright Bike PRO

Rotoped značky TUNTURI PLATINUM Upright Bike PRO je vybaven indukčním brzdným systémem v rozmezí 42 úrovní pro velkou variabilitu tréninku. Trenažér nabízí jednoduchou elektronickou volbu zátěže nebo pro ještě větší požitek 21 již naprogramovaných tréninkových plánů, včetně profilových tréninků a programů řízených tepovou frekvencí. Tento ergometr je vhodný jak pro domácí použití, tak i do lehce komerčních posiloven.

Trenažér zákazníkům nabízí kombinaci kvalitní mechaniky a maximální ergonomie za víc než příznivou cenu a je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Rámová konstrukce, výškově nastavitelné sedlo a naklápěcí řídítka tak zajistí pohodlné a správné posezení lidem s různou výškou. Bude tak ideálním trenažérem také pro rehabilitační účely. Sedlo stroje se snadno a rychle nastavíte do ideální polohy jak v horizontálním, tak i vertikálním směru. Nastavitelný je i sklon řídítek. Vyvážený setrvačník o hmotnosti 16 kg a indukční brzdný systém zaručuje komfortní, plynulý a tichý chod i při velkých zátěžích. Maximálně však do hmotnosti 165 kg. PLATINUM Upright Bike PRO je kompletně na ložiscích (šlapací střed, setrvačník, dopínací kladka atd.), což spolu s masivním rámem zajišťuje dlouhou životnost stroje. Rotoped a ergonometr PLATINUM Upright Bike PRO je vhodný do prostředí sportovní medicíny a jako rehabilitační nástroj po úrazech nebo kloubních potížích.

Napájení probíhá přes externí síťový adaptér. Hmotnost stroje je 51 kg. Rozměry rotopedu jsou 108 x 55 x 136 cm.

Rotoped a ergometr pro každého uživatele

Přehledný a snadno ovladatelný computer je vybaven přehledným barevným LCD 7" displejem a zobrazuje hodnoty jako jsou čas, momentální rychlost, spálené kalorie, ujetá vzdálenost, frekvence otáček a srdeční pulz. Můžete cvičit s manuálním nastavováním zátěže pomoci tlačítek nebo využit jeden z 43 přednastavených programů, z toho Watt program nebo režím QUICKSTART. Dále má i programy řízené tepem (HRC), při němž automaticky koriguje zátěž, dle aktuální tepové frekvence a udržuje vás tak v optimální tepové zóně. To je ideální stav při spalování tuků. Pro tuto funkci je zásadní, že počítač umí komunikovat i s hrudním pásem (není součásti balení), tím je zaručen komfort a přesnější měření.Počítač je také vybaven systémem RECOVERY, který umí vyhodnotit v tzv. zklidňovací fázi po cvičení váš fyzický stav, měřený v závislosti na rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku. 

Možnost pomocí propojení s aplikacemi KINOMAP vám umožní mimo jiné získát stovky nafilmovaných tratí. Váš trénink se tak stane velkou zábavou. Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Barevný multifunkční displej

Pro snímání tepové frekvence jsou v řidítkách umístěny integrované dlaňové snímače (hand pulsy) vhodné pro občasné změření tepu. Pokud chcete měřit tepovku co nejpřesněji, dokupte si bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5,4 kHz. Rotoped nabízí vertikální i horizontální nastavení sedla s nastavením sklonu a řidítek. Je vhodný i pro účely rehabilitace díky přesnému nastavení potřebné zátěže.

Trenažér je osazen špičkovým šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky. Robustní šlapací střed s vyváženým setrvačníkem zaručuje dlouhodobou životnost stroje a plynulý tichý chod i při náročném používání. Plastové pedály jsou vybavené fixačnimi řemínky (klipsnami) a bezpečně tak drží chodidlo na šlapačce. 

Pod řidítky najdeme praktický držák na lahev pro, v tréninku velmi podstatného, dodržování pitného režimu. Rotoped je vybaven transportními kolečky v přední části stroje umožňující snadný přesun po místnosti. V zadní části stroje najdeme nožičky vybavené vyrovnávači nerovností podlahy pro maximální stabilitu rotopedu. 

Polohovací sedlo i řídítka včetně stojanu na lahev

Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze