383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Rotoped NORDICTRACK GX 4.7 R

  • Kód: NTEVEX49018
  • ID produktu :409
  • Bodů: 55,97
Domácí rotoped, kvalitní šlapací střed na čtyřhran s ložisky, horizontální posun sedla, hmotnost setrvačníku 7 kg, bluetooth komunikace, kompatibilní s aplikací iFit, nosnost 125 kg. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

16 790 Kč
registrovaní: 16 290 Kč

 Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Rotoped NORDICTRACK GX 4.7 R

Nový model americké značky NORDICTRACK GX 4.7 R patří mezi horizontální rotopedy tzv. recumbenty. Recumbent je speciální horizontální rotoped určený jak pro domácí kondiční trénink, tak i pro účely rehabilitace či pro uživatele se sníženou pohyblivostí. Model GX 4.7 R nabízí kombinaci elegantního designu, kvalitní mechaniky a ergonomii rámu s nosností do 125 kg. Trenažér je vybaven kalibrovaným setrvačníkem o váze 7 kg, který zaručuje plynulý a tichý chod. Stroj má magnetický brzdný systém s 22 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu.

Počítač má multifunkční podsvícený 5" LED displej s držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas, aktuální rychlost, otáčky RPM, watty, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a hodnotu tepové frekvence (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního BLUETOOTH pásu, který není součástí balení). Z programové nabídky má celkem 24 přednastavených programů pro spalování tuku, zvyšování kondice apod. 

Model NordicTrack GX 4.7 R lze připojit k populární tréninkové aplikaci iFit, ke které si u nás můžete dokoupit roční licenci. Tato aplikace je nejlépe zpracovaným tréninkovým průvodcem, jehož součástí je kromě tréninkového deníku a desítek reálných tréninkových videí s těmi nejlepšími trenéry i možnost nastavení vlastních tras na GOOGLE MAPS. Aplikace nabízí rozsáhlé možnosti využití tréninkových map, programů s profesionálními trenéry, motivačních videí, ale i stravovací tipy!

Pro osvěžení při tréninku jistě oceníte praktický integrovaný ventilátor. K dispozici je připojení MP3 se zabudovanými reproduktory pro poslech vaší oblíbené hudby. Součástí stroje je i šikovný držák na lahev s vodou a držák na tablet.

Pohodlné sedlo s opěrkou má kvalitní prošívané polstrování a ergonomický tvar. Sedlo je horizontálně nastavitelné, takže při šlapání si pohodlně nastaví optimální polohu jak lidé drobnější postavy, tak ti vyšší jedinci. Součástí trenažéru jsou i transportní kolečka v přední části stroje umožňující snadný přesun rotopedu po místnosti. V zadní části jsou úchopové madla pro transport a dále nožičky, které jsou vybaveny vyrovnávači nerovností podlahy pro maximální stabilitu stroje.

Recumbenty mají poměrně velké cenové rozpětí. Jednoduché modely se solidní cenou a základními funkcemi nebo sofistikovanější přístroje se spoustou doplňkových parametrů, které lze využít i pro komerční účely. Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

 Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze