Eliptický trenažér NORDICTRACK Commercial 12.9 (new)

ID: NTEVEL15918
20x

Domácí i lehce komerční použití, nosnost 135 kg, Bluetooth, MP3 připojení, nastavení sklonu i úhlu nášlapů, transportní kolečka a madlo.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme 20.09.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

SLEVA 2 000 Kč - použijte v objednávce slevový kód: FIT
Cena montáže | Servis

katalogová cena 50 190 Kč

pro registrované 43 450 Kč

sleva 13

44 790 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Parametry

Měřené hodnoty
Spálené kalorie, Vzdálenost, Tep srdce, Čas šlapání, Rychlost, Výkon (W), Frekvence otáček, Zobrazení zátěže na displeji

Aplikace
iFIT

Držák na:
Tablet, Láhev

Počet programů celkem:
35

Nosnost stroje (kg):
135

Hmotnost stroje (kg):
110

Hmotnost systému setrvačníku (kg):
28

Konstrukce trenažéru
Se setrvačníkem vpředu

Délka kroku (cm):
51

Rozteč nášlapů (cm):
5

Držák na lahev
Ano

Možnosti nastavení
Možnost nastavení délky kroku

Brzdný systém
Magnetická brzda

Regulace zátěže
Elektronická s možností programů

Středové složení
Šlapací střed s ložisky SKF

Osazení kloubních spojů
Ložiska

Způsob využití H/LC/C
Lehce komerční, Domácí

Programové režimy
Přednastavené profily trati

Měření tepu srdce
Dlaňové senzory (hand-pulse), Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
Interaktivní SMART HD dotykový displej

Velikost displeje v palcích ( "):
7

Komunikace se Smart phone a PC
Bluetooth komunikace

Ostatní parametry
Uživatelské paměti, Multimediální funkce

Napájení
Síťová přípojka 230 V

Manipulace se strojem
Vyrovnání nerovností podlahy, Přepravní kolečka

Délka stroje (cm):
164

Šířka stroje (cm):
66

Výška stroje (cm):
173

Rozsah zátěže
MIN až MAX plynule

Značka:
Nordictrack

Konektivita
Bluetooth

Eliptický trenažér NORDICTRACK Commercial 12.9

NordicTrack Commercial 12.9 je kvalitní eliptický neboli crossový trenažér, který zákazníkům poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 135 kg. Jde o robustní eliptický trenažér, který má 28 kg těžký kalibrovaný setrvačníkový systém umístěný v přední části stroje. Díky špičkové ergonomii rámu je vhodný jak pro drobné tak i pro vyšší postavy. Nabízí přirozenou ergonomii pohybu a nastavitelný tvar kroku s délkou v rozmezí 45 - 51 cm, a to díky plynulému elektronickému nastavení sklonu pojezdu až do 20°. Kdy nejmenší sklon zajistí nejméně náročný pohyb a při nejvyšším sklonu dochází k zatížení vašich stehen a hýždí. Trénink je tak s timto strojem velmi variabilní. Navíc tento model umožňuje i nastavení úhlu chodidla a další tréninkové možnosti. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, prodlužuje životnost stroje i při pravidelném tréninku. Šlapání na trenažéru je tedy příjemné a šetrné k vašim kloubům. 

 

Trenažér je kompletně osazen ložisky, v místě napojení pedálů na setrvačník je pak dokonce kyvné uložení ložiska pro minimální poruchovost. Stroj má v přední části vyvážený setrvačníkový systém o hmotnosti 28 kg, moderní magnetickou brzdu a komfortní, plynulý chod i při větších každodenních zátěžích. Tichý a plynulý chod stroje zajišťuje magnetický brzdný systém SM Resistance. Stroj má rozsah zátěží jak pro ženy, tak i pro muže s 26 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. "One-touch" klávesy pomůžou sandné navolení požadovaného sklonu nebo zátěže v jednom kroku. Vestavěný ventilátor CoolAir pomůže ke komfortnímu tréninku s neustálým osvěžením během něj. Ovládání ventilátoru je snadné přímo z tréninkové konzole.

Eliptický trenažér NORDICTRACK Commercial 12.9 má multifunkční podsvícený 7" LCD displej s nastavitelným držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty tréninku. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepová frekvence (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního BLUETOOTH pásu, který není součástí balení). Z programové nabídky má 35 přednastavených programů pro spalování tuku, zvyšování tělesné kondice apod. Stroj disponuje 2 zabudovanými reproduktory s možností připojení MP3 přehrávače nebo smartphonu. Součástí stroje je držák na tablet, který využijete pro tréninkovou aplikaci nebo sledování filmů pro maximální komfort při tréninku. Tablet není součástí dodávky. 

Model Commercial 12.9 nabízí připojení k tréninkové aplikaci iFit, k níž si u nás můžete dokoupit licenci. Aplikace iFit vám umožní rozšířit vaše tréninkové plány přes systém Google MAPS. Získáte tak možnost rozšířit tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit tak můžete například soutěžit s vašimi přáteli nebo si navzájem porovnávat výsledky tréninků.

Stroj je vybaven stabilními madly se zabudovanými dlaňovými senzory pro měření tepové frekvence. Přesnějšího měření dosáhneme přes hrudní pás s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky, ale můžete jej u nás dokoupit). Díky měření tepu přes hrudní pás můžete naprosto bez omezení trénovat a využívat tak programy využívající snímání vaší tepové frekvence. Součástí trenažéru je nastavitelný držák na tablet a praktický držák na lahev s vodou. Pro pohodlnou manipulaci poslouží trransportní kolečka a madlo na opačné straně. 

Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

ZS
Zuzana Stivínová

16.09.2021 12:57

velká spokojenost, přehledné stránky

SP
Simona Pánková

15.09.2021 22:16

servis za 1*

HB
Helena Bendová

12.09.2021 22:16

nejvíc oceňuji pomoc s výběrem vhodného pásu

Všechny recenze