383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
ifit

Recumbent TUNTURI PLATINUM Recumbent PRO

  • Kód: 14PTRB2000
  • ID produktu :404
  • Bodů: 289,97
Domácí i lehce komerční použiti, nosnost až 150 kg, vlastní generátor, horizontálně polohovatelné sedlo, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

1 500 Kč SLEVA při zadání kódu: KVALITA

94 990 Kč
86 990 Kč
registrovaní: 84 380 Kč

 Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Recumbent TUNTURI PLATINUM Recumbent PRO

TUNTURI PLATINUM Recumbent PRO trenažér je od světově uznávaného výrobce fitness strojů, a to nejen pro domácí, ale i komerční využití. PLATINUM Recumbent PRO je speciální horizontální rotoped určený jak pro domácí kondiční trénink, tak je velmi vhodný pro účely rehabilitace obzvláště pro uživatele s problémy s pohybovým aparátem. Tento model je spojením vynikající ergonomie a kvalitní mechaniky s velmi povedeným designem. Nosností recumbentu je 150 kg. Trenažér je vybaven setrvačníkem o váze 16 kg, který v součinnosti s moderní indukční brzdou a převodem s dopínacím řetězem, zaručuje plynulý a tichý chod. Indukční brzdný systém má 40 elektronicky ovládaných úrovní odporu. Robustní konstrukce rotopedu spolu s použitím kvalitních komponentu předurčuje tento stroj k dlouhodobému a pravidelnému použití drobnějšími i statnějšími osobami.

Ergonomický recumbent pro rehabilitační účely

Počítač má barevný podsvícený LCD displej, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas tréninku, momentální rychlost, výkon, ujetá vzdálenost, spálené kalorie a hodnotu tepové frekvence pomocí dlaňových snímačů umístěných v madlech po boku sedačky, či pomocí hrudního bezdrátového pásu, který si můžete dokoupit na našem e-shopu. Programová nabídka má celkem 43 programů z toho 10 s přednastaveným profilem trati, dále pak HRC programy, Watt program a v neposlední řadě i režimy Recovery, Quickstart nebo manuální.

Velkou výhodou rotopedu TUNTURI PLATINUM Recumbent PRO je napájení přes vlastní generátor. Odpadnou tak starosti s kabelem a potřebou elektrické zásuvky a umístění trenažéru na libovolném místě tak nic nebrání. Indukční brzda zajistí plynulý odpor v 42 stupních.

Barevný LCD displej pro sledování tréninkových hodnot

Pohodlné sedlo s opěrkou má kvalitní prošívané polstrování a ergonomický tvar. Sedlo je horizontálně nastavitelné, takže před šlapáním si jednoduše nastaví optimální polohu posedu jak lidé drobnější postavy, tak i vyšší jedinci. Pro větší stabilitu, ale i pohodli, jsou po stranách sedátka umístěná úchopová mádla. Velmi komfortní je i nastupování a sestupování, díky jedinečnému tvaru tohoto modelu. Šlapací pedály jsou protiskluzové s řemínky pro správné držení nohy. Transportní kolečka v přední části stroje umožní snadný přesun rotopedu po místnosti. Nožičky jsou vybaveny vyrovnávači nerovností podlahy pro maximální stabilitu stroje.

Recumbenty mají poměrně velké cenové rozpětí. Jednoduché modely se solidní cenou a základními funkcemi nebo sofistikovanější přístroje se spoustou doplňkových parametrů, které lze využít i pro komerční účely.

Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Ergonomická sedačka s horizontálním polohováním

 Záruka a servis:

  • Doživotní záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

AS
26.02.2021 10:35 Anna Slavíčková

Komunikace a rychlost dodáni se smontováním

DH
21.02.2021 20:27 Dana Herclová

velmi spokojená, děkuji

BK
19.02.2021 08:06 Barbora Kodetová

rychlé dodání, přehledné stránky

Všechny recenze