Trampolína TUNTURI venkovní ø 95 cm

ID: 14TUSGA005

Exteriérová trampolína o rozměrech 95 x 22,5 cm. S maximální nosností 100kg.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

1 690 Kč

Přidat k porovnání

Trampolína TUNTURI venkovní ø 95 cm

Přestože exteriérovou trampolínu Tunturi s praktickými rozměry 95x22,5 cm řadíme spíše mezi trampolíny menší, vězte že si se svými většími bratranci v ničem nezadají a zapíší se do dětských pamětí stejně jako stromové domky nebo děsivé stezky odvahy linoucí se temným lesem.

Ačkoli se jedná o trampolínu exteriérovou, její využití ve vnitřních prostorech se v zásadě nevylučuje, a tak své zastoupení může najít i v dětských hernách, klubovnách a dalších pro rodiny zaměřených kavárnách či restauracích. Vzhledem ke svému odolnému materiálu ji navíc v letním období můžete přesunout i na dvorky a předzahrádky.

I přes svůj skromný rozměr disponuje nosností až 100 kg, čímž poskytuje spoustu zábavy nejen vašim dítkům, ale i teenagerům a dospělým. Vysoce odolná konstrukce a 8 stabilních protiskluzových noh zajišťuje pevné a bezpečné usazení trampolíny, zatímco polstrovaný chránič pružin eliminuje nebezpečí pádu a zamezí nežádoucímu uvíznutí nohy v pružinách.

Posledním, ale neméně důležitým plusem je rychlá a snadná úložnost trampolíny, kterou vzhledem k přívětivým rozměrům snadno uložíte do garáže nebo zahradního domku.

 


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze