383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Veslařský trenažér HAMMER Rower Cobra XTR

  • Kód: 4539
  • ID produktu :22
  • Bodů: 76,63
Domácí využití, nosnost stroje 120 kg, magnetická brzda, 16 úrovní odporu, bez komunikace, LCD displej, napájení přes externí síťový adaptér. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

22 990 Kč
registrovaní: 22 300 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Veslařský trenažér HAMMER Rower Cobra XTR

Elektronicky ovládaný veslovací trenažér Hammer Rower Cobra XTR nabízí dostatečně odolnou rámovou konstrukci a zároveň slušně řešenou pohybovou ergonomii. Magnetický brzdový systém s elektronickým ovládáním odporu v 16 úrovních umožňuje využívání přednastavených profilů, kde se podle křivky mění intenzita zátěže. Pojezdová část je z hliníkového profilu a samotný pojezd využívá kolečka s ložisky. Hammer Rower Cobra XTR tak disponuje plynulým chodem s realistickým pocitem veslování. Stroj nalezne uplatnění především v domácím prostředí, kde dokáže plnit nenáročné požadavky uživatelů.

Rám stroje má nosnost až do 120 kg

 

Trenažér HAMMER ROWER COBRA XTR nabízí 10 automatických fitness programů, které vás provedou tréninkem a navíc vás namotivují na další cvičení. Na stroji využijete i měření srdečního tepu a 4 programy s hlídáním tepové frekvence pro zlepšení kardiovaskulárního systému. Na LCD displeji se zobrazují základní hodnoty jako je čas, vzdálenost, tahy za minutu, celkový počet tahů, program, tepová frekvence a spálené kalorie.

Veslařský stroj HAMMER ROWER COBRA XTR má integrovaný přijímač pro hrudní pás 5kHz na pohodlné bezdrátové měření tepu

Veslovací trenažer HAMMER ROWER COBRA XTR je osazen masivním hliníkovým profilem a sedákem uloženým na ložiscích. Tato konstrukce zaručuje dlouhodobě bezproblémové fungování vesla i při náročném každodenním využití. 

Dostatečně dlouhý pojezd vyhovuje i vyšším lidem okolo 200 cm. Trenažér je možné sklopit do vertikální polohy. Dostanete tak úsporné rozměry stroje 115 x 54 x 159 cm. Ušetříte tak místo a můžete stroj používat i v menších místnostech. Díky transportním kolečkům můžete trenažér snadno přemístit kam zrovna potřebujete. Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.


Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze